Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz így kezdeményezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz így kezdeményezni beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, és ezer eve ismerem, de köszönésen kívül soha sem beszélgetünk. Szerintetek, ha ráírnék, hogy szia, és utána kimenteném magam, hogy bocsi, nem ide akartam, de azért mégis cselesen nekiállnék beszélgetni vele az nagyon gáz lenne? :O Kérlek kíméljetek, nagyon tanácstalan vagyok :(

2016. ápr. 2. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég ha csak szimplán ráköszönsz és tovább beszélsz :D
2016. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb ja csak simán köszönsz és beszéltek :)
2016. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb lenne ha köszönsz és megkérdezed hogy van stb. És ebből azt is levenné hogy érdeklődsz iránta. (ha nem buta persze csak akkor)
2016. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek, majd próbálkozok :) Már csak az a kérdés, hogy szeretném-e, hogy észrevegye, hogy érdeklődök iránta. Mi lesz, ha kiröhög, vagy ezután még ennyire se foglalkozik velem, esetleg nyomulósnak tart. Félek a pofáraeséstől. Én csak azt szeretném, hogy vegyen észre
2016. ápr. 2. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ez egy nagyon jó módja a beszélgetés kezdeményezésének. Nem annyira gáz, utána már gördülékenyen fog menni a dolog, csak elkezdeni nehéz. Nem fog kiröhögni vagy ilyesmi. Egy próbát mindenképp megér.
2016. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!