Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen sráccal? :D

Figyelt kérdés

Sotét szőke hajú, egy pár világosabb szőke csíkkal(nem festett, eredetileg ilyen), haját növeszti,most fülközépig ér, kék szemű,szemüveges, kb 175cm magas, nem nagydarab, nem is sportol. Belso: Kedves, neha mar tul kedves(amivel masok agyara tud menni xD), kicsit önbizalomhiányos, hajlamos a hangulat ingadozasra(nem tud sokaig egy fajta érzést érezni) és szeretetre éhes és animes :D

16/F

Járnatok egy ilyen sraccal? :D(ekezetekert bocsi telorol irok)



2016. ápr. 6. 19:43
1 2
 11/15 Sahara :) ***** válasza:
Ennyiből nemigazán lehet megmondani,de nem rossz ;) Csak a hangulatingadozás nem olyan jó pont.
2016. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem pont tökéletes lennél
2016. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát, igen :D. Bár pár dologban pont az ellentétem vagy xD.
2016. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz😍
2016. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bezzeg én nem tetszenék senkinek sem........... 19/F
2016. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!