Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,és jelenleg úgy érzem,hogy soha a büdös életbe nem fogok magam mellé találni senkit.Nem volt még barátnőm és sosem csókolóztam.Már-már rossz nézni,hogy a barátaim nagy része talált valakit az iskolából,csak én nem...Ez az érzés normális?

2016. ápr. 6. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
normális érzés, de biztosan lesz valakid, nem szabad feladni :)
2016. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Stark2000 ***** válasza:
Normális. Nálam is jelen volt 2 évig, mostanra találtam barátnőt. 16/F
2016. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hátha...
2016. ápr. 6. 22:20
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Segítenék,de nemtudok bocsi sorstárs :.D
2016. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Fruzs33 ***** válasza:
50%

Igen,és most is így érzek,mivel 2 hete szingli vagyok. Utálom nézni ahogyan a sok boldog pár mászkál,ha csókolóznak.

Nagyon rossz érzés tudni,hogy én is voltam ilyen boldog,csak nekem soha nem jön össze. Igaz,én fiatalabb vagyok

nálad,2 hónap múlva 16 leszek,és sokszor már én is feladom a reményt.

Egyik nap úgy kelek fel:minden megoldódik,ne stresszelj ezen Fruzsy.

A kővetkező nap elásnám magam,annyira nincs őnbizallmam. Most az utóbbi van velem is,de fel a fejjel,társas lénynek születtünk,majd csak megtaláljuk a párunkat.

2016. ápr. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én már csókolóztam 1-2x lányokkal, de csak 1-2 napos kapcsolataim voltak, mert valamiért mindig otthagytak... 19/F
2016. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még barátom:) És nem érzem cikinek...

Jó néha zavar, ha mindenki ott csókolózik az orrom előtt, de amúgy nem olyan rossz:)

16/L

2016. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt barátom, és nem a legkellemesebb érzés, mikor már az egyik legjobb barátnődnek kapcsolata is van, a másiknak alakulóban van... A másik kettőnek meg tetszik valaki, neked meg senki. :D

Persze, 17 évesen nem a legnagyobb problémám, hogy nincs senkim, vagy nem alakul semmi, de azért elég fos, de egyszer eljön a mi időnk is! ;)

2016. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem se volt :D 17/f
2016. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ugyan ez :D

Tudom hogy szemét vagyok, de olyan jó tudni, hogy nem csak én vagyok ezzel így :D 16/L

2016. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!