Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,és jelenleg úgy érzem,hogy soha a büdös életbe nem fogok magam mellé találni senkit.Nem volt még barátnőm és sosem csókolóztam.Már-már rossz nézni,hogy a barátaim nagy része talált valakit az iskolából,csak én nem...Ez az érzés normális?

2016. ápr. 6. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még senkim,bár én csak két hónap múlva leszek 16,addig sok minden történhet.

Ettől függetlenül én is így érzek,ami részben az én hibám,részben pedig másoké.

2016. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Úgyan így vagyok én is. Még soha nem volt barátom és soha nem csókólóztam senkivel, de a remény hal meg utoljára. (ezzel vígasztalom magam, meg téged is :) xd)

16/L

2016. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Látszik hogy vágysz már egy társra de mi akadályozz meg abban hogy találj egyet?:) Ilyen fiatalon nehogy emiatt keseregj már.

19/L

2016. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Önértékelési problémák, a megfelelő lány hiánya, stb...
2016. máj. 28. 21:28
 15/16 anonim ***** válasza:
én 14 éves fiú vagyok, emiatt igazán nem aggódóm ilyen érzés még soha nem fogott el és nem is fog :P mellesleg biztos találni fogsz valakit
2016. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Beszálok a csapatba én is :'D, bár néha belegondolok hogy miért nem sikerül valakit találnom, lett volna egy távkapcsolatom egy fiú osztálytársammal de nem válaltam a rizikót.

(ezt így jól esett leírni .-.)

17/L

2016. máj. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!