Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tovább? Van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Van értelme erőltettni?

Figyelt kérdés

Egy projekt keretén belül felismertem egy lány igazi értékeit eddig is tudtam róla ,de ,mint szürke hétköznapokból beleolvadóan most pedig a projekt keretén belül felmerült ez nem is tudom hogyan kezelni mivel ez az első ilyen érzésem...

Tehát a kérdésem:Egy játékban őt kellene megpuszilnom,de ő ezt a letámadást nem venné jónéven mivel ki is jelentette ,hogy csak a barátjától akarja ezt...

Esetleg egy kedvességeset jobb néven venne ,ha megegyeznék vele ez ügyben?Előre is köszönök minden választ!Szép estét!


2016. ápr. 7. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van barátja, ne erőltesd!
2016. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs már rájöttem
2016. ápr. 8. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!