Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tetszenék a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszenék a lányoknak? Vekony szoke fiú vagyok.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.


Vékony 177 cm 64 kg vagyok.


Szolid ruhakban szoktam jarni.


Kek farmer,ker farmer ruha,fekete cipo.


Oldalra simitott hajam van és a homlokon felé is lóg.

Barnább a bőröm,de nem vagyok cigány...olyan szep vilagos barna.


Országuti biciklizem és talán ez vékonyít,de nagyon szeretem.


Edzeni nem szeretnék,koszonom.. :) Nem azert mert nem menne ,de egyszeruen csak nem.


Nagyon csondes vagyok.


Nincs 1 barátom sem és nem szoktam lányokkal beszélni még iskolában sem.


Mostmár nem félek a lányoktól,de akkor sem merek oda menni egyikhez sem mert nem tetszenék neki es nincs miről beszélnem.


Pedig egy csomó helyes lány van... Én először a szép hajukat és az arcát nézem meg és esetleg utána a fenekét.

Mindenképpen olyan lány kell aki nem szélesebb nálam....

Mondjuk nem nehéz mert majdnem egyenes a vállam.


Nagyon szeretnék egy barátnőt,de azt sem tudom hol és kivel ismerkedjek.

Meg nem is biztos hogy el kellene kezdenem mert nem vagyok helyes.

Bocsanat hogy furán fogalmaztam,de nem latom a szöveget az billentyű miatt.


2016. ápr. 8. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Képet tudnál linkelni?

Amúgy szerintem nincs veled baj,csak kicsit félénk vagy.Merj barátkozni fiúkkal lányokkal egyaránt. :)

2016. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bocsi, hogy ezt írom de a legnagyobb gond szerintem az, hogy szociálisan nulla vagy. Így nehéz ismerkedni. Szerezz barátokat, járj el bulizni, és a csajok majd jönnek maguktól:)
2016. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1


Nem akarom kinevettetni magamat. :/


#2

Nulla?

De szoktam járni naponta biciklizni. :O Az nem számít? Bár ott 37 km/h val megyek atlagban... Még nézelődni sincs időm közben mert nekimegyek valakinek. ;)


Egyebkent barátkozáshoz kissebbségi komplexusos vagyok és félek kicsit a velem egykorúaktól.

Az olyan embereket nem szeretem akik bunkóak.

2016. ápr. 8. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor küldj csak privátban képet!!Ne félj és próbáld meg legyőzni a komplexusod!!!Menni fog,ha te is úgy állsz hozzá. :)
2016. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnél be mert túl vékony vagy hozzám képest de alapvetően szimpi vagy!
2016. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Játszd meg, hogy magabiztos vagy. Fogd fel egy játéknak. Akár hiszed, akár nem, ha csak úgy teszel, mint aki magabiztos, csak színészkedsz egy kicsit, előbb utóbb teljesen természetes lesz ez a viselkedés. A lányoknak magabiztos pasik kellenek. Menj oda egy lányhoz úgy, mintha valaki fogadást kötne veled, hogy "Fogadjunk egy láda borsodiban, hogy nem mersz oda menni ahhoz a csajhoz". Csak leszólítod, és elmondod őszintén, hogy nem szoktál odamenni lányokhoz, de nagyon aranyosnak találod, és szívesen megismernéd. Lehet bejön, és tetszik a lánynak, de lehet hogy barátja van, vagy pedig egy bunkó csaj és elküld melegebb éghajlatra. De legalább nem fog az járni a fejedben, hogy mi lett volna ha... Veszíteni nem vesztesz vele semmit, sőt, csak nyerhetsz!

(A komment termék megjelenítést tartalmazott)

2016. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
küldj képet:)
2016. ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!