Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A fiús lányoknak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiús lányoknak milyen lányok tetszenek inkább? Mind külsőleg, mind belsőleg (alak, viselkedés stb. )?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom mindenkinek más az ízlése.

Nekem az alacsony, átlagos testalkatú lányok jönnek be.

Szeretem ha valaki titokzatos.

Fontos, hogy bármiről lehessen vele beszélgetni, legyen értelmes.

Legyen rugalmas a hozzáállása és ne legyen közömbös, ha kedveskedek neki. Előny, ha van humorérzéke.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2016. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Elárulok egy titkot Sivi. Minden ember más. A textil csak külsőleg öltöztet.
2016. ápr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat legyen nalam alacsonyabb es kb.enyi ezen kivul mast nem nagyon szoktam"figyelembe venni"(ha ez nincs meg abba sem halok bele,ez csak az en hulyesegem).

Amugy a belso szamit tok mindegy hogy nez ki csak lehessen vele beszelgetni,nevetni,legyen eros ne csak en tudjam ot megvigasztalni ha nem o is engem...

De amugy mindegy barkivel is hoz ossze a "sors"ugy fogom szeretni ahogy van!:D

2016. ápr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Külsőleg is belsőleg is lányosabb jómagamnál, dee azért nem ilyen plázacicára kell gondolni :D. Humoros, őszinte, kreatív, ééés nelegyen túl érzékeny.
2016. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fontos a külső, de a belső is. Nagyrészt a sportos, formás alak vonz vagy még a törékeny, hosszú haj (szín az mindegy), intelligens, megbízható, törődő, kedves mosoly, el lehessen mélyülni benne, lehet akár tetoválás/ékszer vagy mind a kettő, de ez nem lényeges. Nem utolsó a közös érdeklődési kör sem.
2016. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
14%
Nekem a szakállas nők jönnek be. Lehet hogy lány létemre langyi vagyok????
2016. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is, hogy legyen nálam alacsonyabb, átlagos testalkattal, bár mániákusan oda vagyok a jó seggért meg a nagy cicikért.

Ezen kívül fontos hogy igazi nő legyen, aki szeret főzni, gondoskodni rólam, és szereti ha szeretem.

2016. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!