Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Baj, hogy ilyen vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretek beszélgetni elégé cserfes vagyok szeretek megismerni új embereket.Többen mondták már,hogy ez nem annyira jó így elgondolkoztam,hogy lehet-e benne valami?Vagy én találom kevésnek a beszélgetést vagy ők túl soknak a rövidet? Próbálok mindenkivel közös témát találni,hogy ne bambán álljak és ne tudjak hozzá szólni ahhoz amit a másik mond persze ez lehetetlen.Imádom szóval tartani az embereket akikkel van közös témám azokkal órákat eltudok beszélgetni ha kérdeznek egy adott témával kapcsolatosan,akkor nem csak egy szavas válaszokat adok sokkal inkább egy regényt.Szeretitek az ilyen cserfes lányokat vagy inkább tegyek ellene,hogy ne legyek ilyen?Természetesen beszélgetés alatt megszoktam hallgatni a másik fél mondani valóját és próbálok odafigyelni rá amennyire csak lehet.(:
2016. ápr. 12. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj
2016. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább pozitívum, én örülnék ha ilyen lenne néhány barátom
2016. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én meg pont olyan vagyok, hogy nem tudok témát felhozni, nem tudok miről beszélgetni, szóval nekem bejönnek az olyan lányok akik sokat beszélnek, viszont szerintem te mégtöbbet beszélnél egy adott témáról... az jó hogy mindig tudsz vmi témát felhozni, de ne beszélj róla túl sokat.
2016. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvasnám. (:
2016. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincsen ezzel semmi baj utalom az olyan lanyokat akikkel egyszeruen nem lehet ebszelgetni mert mindig csak egy "oke" vagy "rendben" vagy csak ":D" és akkor arra mit lehet mondani??? de a te esetedben is ott a veszély hogy azert hamar besokal attol is az ember könnyen lehet sok a tarsasagod neha bar az inkabb azon mulhat hogy mennyit beszeltek mert az nem zavarna ha mindig regenyt irsz inkabb az ha mindig irnal sose hagynal beken :D
2016. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj:) én bírnálak, jól el tudnánk dumálni:) ha gondolod írj;)
2016. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezzel minden rendben, abszolút pozitív.

A negatívuma viszont, hogy ha sok embert ismersz meg és mindegyikkel jól kijössz, közöttük lesz biztos sok srác is. Egyik srác sem fogja jó szemmel nézni,hogy a másikkal is ugyanolyan jól kijössz. Ez párkapcsolati szempontból nem szerencsés.

2016. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!