Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj? 17/F

Figyelt kérdés

Tudom kb egymillió hasonló kérdés van végignéztem párat hátha nem kell nekem is feltennem egyet de mindegyik olyan sablonos...mindenkinek csak jó tulajdonsága van és egyébként is ő minden lány álma mégsem talál magának barátnőt...

Külsőre: 175 cm ,oldalt rövidre nyírt-,barna haj, sötétbarna szem, olyan mackós és az izmos közötti alkat nem igazán tudom minek hívjam :D nem is kigyúrt de elhízva sem vagyok tartásom is van :D

Belsőre: ismeretlenekkel kedves vagyok de az első benyomás sokat számít nálam akit nem szeretek azzal elég bunkó tudok lenni de akit meg bírok akár barátként akár többnek mint barát azoknak mindenben segítek, előítéleteim vannak a cigis meg piás emberekkel szemben úgy tartom aki elissza az agyát és 12 évesen már cigizik okos ember nem lehet..., vannak céljaim az életben amiket próbálok a jelenben is alapozni,társaságban nem annyira szeretek lenni a tömeget kifejezetten nem szeretem, szerintem jó humorérzékem van bár ezt nem az én dolgom eldönteni, azt mondják okos is vagyok amit ki is használok az iskolába :D, párkapcsolatok terén abszolút megbízható és őszinte vagyok mint az élet minden terén is, ragaszkodó és picit naiv is...úgy értve hogy hamar beleélem magam az egészbe ami miatt nagyot is szoktam koppanni amikor nem jön össze...,abszolút toleráns embernek mondanám magamat de ha én megteszek valamit a páromért elvárom azt tőle is... (vagy valami hasonlót), néha sokat beszélek de mindig nagyon jó kedves van sokat nevetek ami lehet egyeseknek baj de én így élek :D tudok komoly is lenni ahogy lehet velem komolyan és röhögve is beszélgetni :D mindennapjaimban sportolok minden nap van hogy többször is,versenyszerűen űzöm ami miatt az időmet eléggé megnyírbálja de akire érdemes arra mindig tudok időt szakítani :) absozulút határozott jellem vagyok és az önbilazmam is a helyén van a kérdést is csak azért teszem fel mert nem azzal van gond hogy összejöjjek valakivel hanem hogy mindig csak az idióták szabadok mintha valamiért a normálisabb réteg elutasitana vagy elkerülne... lehet hogy azért mert néha nagyképű vagyok és makacs de ezeken igazából igyekszem változtatni de ha ugy nezzuk van akinek ez jön be :D lányok felé sok elvárásom igazából nincs...legyen sportos a mindennapi életben és ez látszódjon meg az alakján is :D és ne idegesítsen a metál zenével :D nem írtam hogy mi pozitív és mi negatív mert szerintem ez relatív ami valakinek pozitív az másnak lehet negatív is :D tudom hosszú lett de ha már végigolvastad ezt a regényt légyszi írjál már egy véleményt ha tudsz :D ha nem akkor a regényemnek címet is lehet adni azt is szívesen fogadom :D 17/F



2016. ápr. 13. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Majdnem leírtál engem, és még a magasság is stimmel:D Pedig lány vagyok...

De ezek alapján szimpi vagy:)

Majdnem 17/L:D

2016. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ehm.

Az ilyen kérdéseket általában azért teszik fel az emberek, hogy leírják a jó tulajdonságaikat, és várják, hogy a többi ember erre azt válaszolja, hogy "dehogy, tök király vagy haver".

Na szóval szerintem inkább olyanokat kérdezz meg, akik ismernek, és ne olyanokat, akiknek egy regényben regéled el a jó tulajdonságaidat. Nem bántásból mondom, de mondjuk senki nem fogja azt mondani magáról egy ilyen kis litániában, hogy "ja, amúgy néha egy pö~cs vagyok". Mikor lehet az vagy. Na, nem akarlak itt megbántani de érted.:DD


Választ viszont, amivel mész is valamire, nem itt fogsz kapni. Bocsi.:/


17L

2016. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
valamilyen szinten mindenki szokott köcsög lenni :D te is én is mindenki :D de en le is irtam benne :D de valoban jol esik egy kis biztatás is de inkabb a velemenyek erdekelnenek mert en ennyibol el tudok kepzelni egy embert és tudom hogy nekem szimpi lenne vagy kinyirnam :D
2016. ápr. 13. 20:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenki egy köcsög, na, így van.:D

Szóval nem, a leírásod alapján nekem tök normálisnak tűnsz, nyugabuga. Az élet majd hozza a dolgokat amiknek jönniük kell, nem kell erőltetni mert értelme nincs plusz stresszeli az életed. És az nem jó.~ Oké, mindenki ezt mondja, mást nem igazán lehet. c:

2016. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Ha 3 cm-rel magasabb lennél:D
2016. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyebkent a pofam leszakad hogy a magassagomon vannak kiakadva...hat talan az az egyetlen amirol nem tehetek :D
2016. ápr. 18. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Köss a lábadra két téglát, kapaszkodj meg a főgerendában és lógj egy kicsit, meg lesz oldva. muhahahahaa
2016. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Attól még hogy leírta hogy lehetnél magasabb az nem "kiakadas" valoban lehetnél, de senki sem.mondta hogy a te hibád hogy nem vagy az. Amugy mit sportolsz?
2016. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy ekkora szövegben 11-szer írtad bele, hogy ":D"
2016. máj. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre élsz, de én pont azt veszem észre, hogy az idióta, majdnem bukó embereknek elég sok kapcsolata van, és a metált hallgatóknak is előbb van pasijuk.

És amúgy nekem is szimpatikus vagy.

De azért csak úgy mellékesen hozzáteszem, hogy az ,, amit ki is használok az iskolába '' úgy helyes kifejezés, hogy iskolában.

2016. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!