Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj, kicsi vagyok?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok kis törpe.Tudom,hogy nem tudok ezen változtatni mivel nem valószínű,hogy nőni fogok.Már régóta nem növök semmit.Utálom a kicsi lábaimat,egy két számmal nagyobbat szeretnék lehet,hogy hülyén hangzik de zavar,hogy 36-os a lábam.Nem állna jól 40-es láb de annyira rossz,hogy mindenben ilyen kis törpe vagyok.Természetesen tudom,hogy azt fogja megkérdezni a nagy ő,hogy mekkora cipőt,hordok de valamiért annyira zavar,hogy ilyen kis törpe tappancsom van.(:
2016. ápr. 19. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem teccenek a kis törpék.
2016. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem baj
2016. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
dehogy
2016. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is 160 cm magas vagyok, és ezt a magasságot egyáltalán nem lehet nevezni törpének. Vannak nálam alacsonyabbak is. Nőknél a 160 cm magasság átlag magasságnak számít. Nekem egyébként 35-ös a lábam, de ez sem zavaró. Senkinek nem tűnik fel, mert a legtöbb lánynak 36-39 lábméretük van. Szóval a lábra sem lehet azt mondani, hogy aprócska láb..

Önértékelési gondjaid vannak...

Csak megjegyzem. Nagyon sokan vagyunk akik 160 cm vagy alacsonyabbak, és 35-38 lábuk van...még senkitől nem hallottam, hogy törpének nevezi magát..

Még a nővérem sem tartja törpének magát pedig ő csak 154 cm magas...és 34-es a lába.

2016. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én annak tartom magam tudom,hogy vannak nálam alacsonyabbak is de szerintem akkor is törpe vagyok.(:
2016. ápr. 19. 20:13
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem pont jó ez a magasság én is "csak" 176 cm vagyok és volt már ekkora barátnőm és pont kényelmes :)
2016. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

En is 160 cm vagyok (38-as a lábam) de ez hol kicsi?? A családomban en vagyok a 2. legmagasabb no... Anyam 152 cm (mondjuk 35-36-os a lába)


14/L

2016. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Fiúk válaszát várom de mindegy.

Nem azt kérdeztem kinek milyen kicsi a lába.(:

2016. ápr. 19. 20:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, mivel én 166cm vagyok ezért csak az ekkora magasságú lányok az ideálisak nálam. 16F :)
2016. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

(Bocsi,hogy lányként válaszolok:)

Én 156cm vagyok és a pasizással soha nem volt gondom,nagyon "jó csajnak" tartanak.Többnyire magas,izmos pasik szoktam ismerkedni velem.Nagyon sok pasinak a pici lányok jönnek be.Inkább azzal foglalkozz,hogy jó alakod legyen,edz meg ilyenek:) A magasságodon nem tudsz változtatni,életed végéig elégedetlenkedni akarsz?Annak mi értelme?Ilyen vagy,fogadd el magad így,jobb,mintha 190 magas lennél és alig lenne pasi,aki magasabb nálad...

2016. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!