Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ezt megtennétek a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ezt megtennétek a barátnőtökért?

Figyelt kérdés

ha elutaznátok 1 hétre és a barátnőtök nagyon féltékeny lenne és megkérné hogy vegyél fel egy ilyen "erényövet" és nála lenne a kulcs :)

egy ilyesmire gondoltam (vagy szilikonból ami kényelmesebb, am én vagyok a lány:) )


[link]


2014. okt. 28. 01:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván nem:D
2014. okt. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Én elég sok mindent megtennék azért, akit szeretek. De azért mindennek van határa. :D Nem.
2014. okt. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
és miért nem ha szeretitek akkor miért?
2014. okt. 28. 01:55
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Amiért egy nő sem venne fel egy erényövet a mai világban már. Nekünk is lehet tartásunk, nem csak nektek.
2014. okt. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire nem bízik meg a másik félben, akkor már alapból halálra van ítélve a kapcsolat. Szomorú, hogy ennyit jelent manapság a bizalom. Egy normális barátnő ilyet nem kér a párjától.
2014. okt. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

aki ilyennel jönne azt az ablakon tenném ki,ami elég hangosra sikerülne de nem bánnám.


VAAAGY amennyit én kibírnék ebben szrban ő annyit bírna ki levegő nélkül.Ez korrekt ajánlat.Megnézném ki kapálózna előbb hmmm

2014. okt. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Felvenném, de a kulcs nálam lenne.
2014. okt. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hát már pedig fel kéne vennetek és kész...örüljetek hogy lenne barátnőtök nem hogy még tiltakoznátok meg válogatnátok..
2014. okt. 28. 02:01
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
egyik srác sem tenné meg, nyilván az ellenkezője más kérdés, alap elvárás, ha elutazol, akkor ellenőrizgetnek és mindenről tudni akarnak. ilyen ez. majd megtanulod.
2014. okt. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a pasid ilyen papucs? De akkor minek kérdezed?
2014. okt. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!