Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sérteget?

Figyelt kérdés
A volt barátommal,már egy jó ideje szakítottam.Azóta se hagy békén folyamatosan fikáz és sérteget.A kapcsolatunk sose volt zökkenő mentes,értelemszerűen most se vagyunk puszipajtások.Én már nem szeretem,neki van új párkapcsolata.Még is minden évben beszélgetni akart velem a szakításunk óta.Sose tudom lerázni.Sokak szerint még mindig szerelmes belém hát nem tudom.Az hangoztatja,hogy mennyivel jobb a mostani,barátnője mint én.Ha összetalálkozok vele és egyedül vagyok mindent megtesz,hogy rá figyeljek ha társaságban,vagyunk nem szól hozzám.Ha más,valakivel beszélek akkor úgy csinál mintha el,lenne foglalva de közben hallgatózik.Miért csinálja ezt?
2016. ápr. 20. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Allits be egyszer egy pasival es mond meg neki hogy o sokkal jobb az agyban es nagyobb is a farka😂😂😂
2016. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hatalmas tipp elsőválaszoló..és te mit tennél ebben a helyzetben? Mert én a srác helyébe képzelem magam úgy, hogy szerelmes vagyok ebbe a lányba (mert amúgy az), és fáj neki ,hogy nem szereted minimum lekúrnák neked is egy pofont, vagy mivel a érzelmileg labilis vagyok lehet megölnélek (mert amúgy igen erre is nagyon sok példa van pont ilyen helyzetekben)...:) HATALMAS TIPP lemerem fogadni ,hogy valami idióta p**ca írta ezt a kommentet. Inkább ülj le vele beszélgetni ,és tényleg próbáljátok meg komolyan veszekedés nélkül megtárgyalni a dolgot ne úgy mintha segíteni szeretnél neki, hanem tényleg szépen nyugodtan a tudatára adni azt, hogy számodra már vége pl "figyeld tudom sokszor megbeszéltük már ezt a dolgot , de én nálam tényleg levan zárva ez az idószak amit ketten töltöttünk együtt,és azt szeretném ha ez részedről is így lenne, mert már nem lesz ez olyan mint régen..és már akkor sem működött. Részemről nem akarok többet veled beszélni erről, és nem tűröm el a sértegetéseidet sem , és ez amúgy téged minősít...és szépen szeretnélek megkérni , hogy inkább ne beszéljünk/találkozzunk többet". ENNYI nem ilyen hülyeségeket kell csinálni, mert ettől csak rosszabb lenne, de hát nem csodálkozok a mai embereknek eddig tart az agyuk a f*ak a tövéig meg vissza.
2016. ápr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!