Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom féltekenység miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom féltekenység miatt bánt szavakkal, szándékosan sérteget. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Csak néhány hónapja vagyunk együtt, volt egy felesleges feltekenysegi jelenet, mert egy szombatot barátnőmmel töltöttem, ahol voltak fuk is (kavezó).

Mergében más lányokra írt, hogy elmegy az nap és jól meg**ja őket. Ezt láttam, elakartam hagyni, mióta ezt atbeszeltuk (2hete) nap mint nap provokalja a vitát, sertegetni kezd, olyanokat mondd, hogy nem bízik bennen, megfogom csalni, bármikor megdu**hat bárkit, megcsalhatna h nem tudnám meg, ő jobb pasi mint én no, ehhez hasonló.

Oka nincs, őszinte vagyok. Ha valaki ír, azt nem titkolom.

Ha likeolok valakit már dühöng,de ő likeolgat, Torolgeti az uziket. Baja, hogy nem szeretgetem már, nincs kedvem már két szidas között öt puszilgatni. E miatt is bantva vagyok.

Hozzateszem oroszlán, narcisztikus személy.

/Elnézést az ékezetek miatt, telefonról írtam/

Egy lány/24


2015. dec. 4. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezzel az a gond, hogy hiába beszélitek át, javulni nem igen fog
2015. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

hagy el, rugd ki és vissza se nézz.

Ha ekkora b*rom, nem lepődnék meg ha nemsokára egykét pofon is befigyelne...menekülj amig lehet.

2015. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miert, miert, miert vagy ezzel az emberrel? Igy akarsz elni? Ennyire nincs onbecsulesed, hogy hagyod, hogy igy banjanak veled?


Valtozni ugyanis nem fog, nemsokara az is baj lesz, ha lanyokkal talalkozol, vagy ha a csaladoddal beszelsz.


Ha van egy kis eszed, azonnal ott hagyod a francba, parancsolgasson annak, aki van olyan idiota, hogy hagyja neki.

2015. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindig bocsánatot kér, azért teszi allitasa szerint mert nagyon szerelmes, félt hogy elveszit. Ha nem akarom látni mergembe akkor meg agonizál.
2015. dec. 4. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratutalok, hogy hagyod magad manipulalni. Tudod az ilyen csak igergetni tud, meg latvanyosan szenvedni, valtozni nem fog, maximum addig, amig ujra nem erzi nyeregben magat.


Szerelmes, lehet.. de ez a fajta szeretet kell neked? Az onzo, birtoklo, bizalmatlan, tiszteletlen "szeretet"? Szandekosan irtan idezojelben.


Tegy belatasod szerint, de akkor ne panaszkodj, mert te valasztottad a sorsod.

2015. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nagyon egyetértek az utolsó válasszal.

hasonló helyzetben voltam, és megszakítottam a kapcsolatot.

2015. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg különbenis felesleges dolog a féltékenység (fönyleg alaptalanul),akit lehet úgyis viszik és azért nem kár.

Szerintem se hagyd magad,lépj ki a kapcsolatból mielött eldurvúl a helyzet.

2015. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem max. 16 lehetsz... Kikerekedett a szemem, mikor a végén 24-et olvastam. 1. Nő, nem lány. 2. Egy rongydarabként bánik veled. 3. De megérdemled, mert hagyod. Akit így hülyére lehet venni, az meg is érdemli. 25n
2015. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló:


nem. senki nem érdemli meg.


és nem lesz attól a kérdező éretlen, hogy segítséget kér, mikor először szembesül ilyen helyzettel. ellenkezőleg.


az hirdeti legbüszkébben, hogy ő ugyan nem tűrné el, aki még nem szeretett bele valakibe, MIELŐTT ÉSZREVETTE VOLNA A JELEKET. szerencséd volt.

2015. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked nem tűnik fel, hogy ez a "kapcsolat" egy rakás szar? Élvezed a szenvedést?
2015. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!