Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ez lehet problema?

Figyelt kérdés

Szoval 15 eves letemre eleg gyerekes vagyok. Imadom a meseket, aranyosnak tartom a plusseimet. Egy kis edesseg is ugy feltud dobni. De ha mar egy kicsit is megemelik ram a hangot, elsirom magam, tulerzekeny vagyok. Ha piszkalnak probalok eros maradni, de mindig bekonnyezek. Ha latok egy rossz anyagi helyzetu csaladot, vagy hajlektalant, elszomorodok, es maris azon gondolkozom, hogy tudnek rajtuk segiteni.

De kozben meg imadok komoly dolgokrol beszelgetni (lelkek, emberek, nemi identitas, vilagur, evolucio), es erettebb vagyok a korosztalyomnal.

Tudom, ez nagyon ellentmondasos. De talan azert is vagyok ilyen gyenge es tulerzekeny, mert a mi csaladunkban sem volt minden rendben regen.

Ez hatrany a fiuknal? Valaki eltudna viselni ilyen lanyt?

15/l



2016. ápr. 21. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Imádom amikor kiírok egy ilyen jellegű kérdést és 5 perc múlva már minden második ember is.!
2016. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat, nem lattam a kerdesedet. De megprobalok utana keresni. Vagy elkuldheted ha hasonlo. Es tenyleg megegyszer sajnalom.
2016. ápr. 21. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

"De ha mar egy kicsit is megemelik ram a hangot, elsirom magam, tulerzekeny vagyok"


"Bocsanat, nem lattam a kerdesedet. .... Es tenyleg megegyszer sajnalom."


MÉG JOBBAN SAJNÁLD!!!!!! SÍRVA!!!



:D :D :D

2016. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj ha egy lány érzékeny és kicsit gyerekes :) Sőt még tetszene is főleg ha olykor tud komoly is lenni :)
2016. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valaki tudna komoly valaszt adni?
2016. ápr. 21. 13:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom az ertelmes valaszt!:)
2016. ápr. 21. 13:37
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Igen, persze, mindig minden lány érettebb a koránál... Egy fenét!

Mind csak azt hiszi!

Valójában szó sincs ilyesmikről, csak azt gondolják!

A fiúk meg még siralmasabbak ezen a téren!

Nem csak elhiszik, hogy ők mások, hogy ők tényleg érettebbek, de be is akarják ezt bizonyítani és hihetetlen milyen ostobaságokat művelnek közben.


Nem kell azt siettetni!

Legyen csak mindenki gyerek, amikor a kora azt követeli meg.

Ráértek még felnőttek lenni bőven.

Attól még lehet komoly dolgokról is beszélgetni, hogy gyerekek vagytok még és ezt nem kell szégyellni.

Még akkor sem, ha nem csak a komoly dolgok érdekelnek.


30/F

2016. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eleinte cuki, de több idő után nem tudnám elviselni, hogy nem tud a lábára állni.
2016. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám 16/F
2016. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden rendben van veled!:)
2016. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!