Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Egy igazi társat akarok magam mellé nem olyat mint a régiek,hogy eljátszották,hogy fontos vagyok neki utána pedig kimutatták a foguk fehérjét.Túl nagyok az elvárásaim a fiúkkal szemben?Szeresse az állatokat,fogadjon el olyannak amilyen vagyok,ne akarjon megváltoztatni,fogadja el a hibáimat,hallgasson meg,álljon mellém a bajban ne lógjon folyton,rajtam de éreztesse a szeretetét velem tiszteljen.

Túl nagy elvárásaim vannak?


2016. ápr. 21. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy elvárás, ez a normális. CSak ma a normális nem divat, hanem a menőzés. Te pont azt várod el amit elvárhat egy csaj.
2016. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 azureknight0715 ***** válasza:
Ez az alap amit mondasz. viszont az hogy ne alarjon megváltoztatni az nem éppen olyan dolog ami lehetséges egy párkapcsolatban. Ha valami nem franko akkor változtatni kell valamit magadon hacsak nem akarod a kapcsolat végét. Másik dolog meg ahogy észre vettem az az hogy amiket mondtál az szép és jó de későbbiekben uanalmassá válik ha tényleg minden frankó és ugyanolyan mint amilyet akartál.
2016. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kettes.


Nem kell megváltozni egy kapcsolatban. Kompromisszumokat kell kötni és mindent megbeszélni ilyen egyszerű. Ezzel csak az a baj, hogy sokan nem képesek rá, pedig nem kell átformálni magad érte.

2016. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ilyennek kéne lennie egy kapcsolatnak
2016. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem nagy elvárás, ha te is így viszonyulsz a másikhoz.

Volt már olyanhoz szerencsém, aki elvárta hogy fogadják el olyannak, de ő változtatni akarta a másik felet. Őrajta nem lógjon a pasi, de ő lóg a pasin amikor kedve tartja.


Szóval ha a dolgo kölcsönös akkor nem nagy elvárás.

2016. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!