Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy lány, ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy lány, ha az anyja 1000X jobb nő nála?

Figyelt kérdés

És ezt sajna a lány pasijai is észreveszik. :(


Lány: 17,átlagos.

Anya: 40,átlag feletti. (Zumba okatató,volt balett táncos.)


A smink vagy a sport meg a diéta sem segít. :(



2016. ápr. 24. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább legyél büszke arra, hogy ilyen szép anyukád van. Ha pedig a pasijaid szóvá teszik, hogy jobb nő nálad, akkor nem is érdemes velük lenned. Aki szeret, annak te vagy a legszebb.:)
2016. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
még jó h elismerik, ha szép anyukád van, de nem azért vannak veled, nem?
2016. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ez a legundorítóbb dolog.. amikor az anyuka elnyomja a lányát. Én édesanyám is nagyon tiptop, csinos, izmos, vékony alkat, mindenki 30-nak nézi holott 50. Az öltözködése is fiatalos, de neki az a legfontosabb, arra ügyel, hogy ne nyomjon el minket (én 15, nővérem 18).

Mindenképpen szeretné, hogy szépnek tűnjünk mellette is. :)

Természetesen ez teljesen más ha akármit vesz fel, szívdöglesztő. Ne parázz azon, hogy anyukád kell neki, mert az mégis elég groteszk és nyilván ha már ott tartotok hogy bemutatod szüleidnek, nem fogja érdekelni, ha anyukád jobb nő nálad. Ameddig nem, addig pedig szard le a sok károgót! :)

2016. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!