Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jobb lenne hagynom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne hagynom, és továbblépni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel pár honapja beszélgetek, de úgy vettem eszre, hogy szinte mindig csak én kérdezek felőle, en irok rá. Pár napja úgy koszontem el tőle, ha majd raer, írjon rám, ha van kedve. Azóta semmi:/

Hagyjam?



2016. ápr. 21. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeeintem hagyd
2016. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, vagy legalábbis ne keresd amíg nem ír
2016. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled.De nem tudhatod,szóval szerintem néha írj rá,aztán ha nem ír rád,akkor hagyd.Ha én nem írnék egy fiúra,akkor az azért lenne mert nem kelti fel az érdeklődésemet.De attól még egy próbát megér;)
2016. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!