Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esély rá?

Figyelt kérdés

Can egy fiú, aki már egy jó ideje tetszik. Nem csak külsőre, belsőre is. Osztálytársam. Tudom, nem a legjobb dolog, ha osztálytárssal kerülsz kapcsolatba.. .

Nem rég egy házi buliban egymásba gabalyodtunk. Mindketten ittunk előtte, oldottabb lett a légkör meg minden. Enélkül igazából hozzá szólni se mertem volna...Viszont után semmi nem volt, igazából nem is beszéltünk azóta. Néha azon kapom, hogy néz meg egyszer hallottam, hogy rólam beszélget a haverjával.

Nem tudom, hogy lenne-e esély még valamire. Én nagyon szeretném, de nem merek odamenni hozzá. Nem tudom, hogy ő hogy van ezzel. Lehet neki semmit nem jelentett.

Szeretnék tanácsot kérni tőletek, hogy hogyan kezdeményezhetnék vagy hogyan tudhatnám meg, hogy érez-e valamit? Vagy ezek alapján amit írtam egyértelmű, hogy neki semmit nem jelentettem?

17/L



2016. ápr. 25. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

"Tudom, nem a legjobb dolog, ha osztálytárssal kerülsz kapcsolatba.. . "

Hülye vagy, nem is olvasom tovább.

2016. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy ő is pont abban az esetben van mint te. Szerintem hívd el őt valahova hogy beszéljetek. És ha ő is többet akar jó lesz egy randi félének is. De kérdezd meg máshogy nem tudod meg.
2016. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az egymásba gabalyodás?
2016. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Csókoloztunk, táncoltunk, beszélgettünk.


Köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 26. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!