Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kompenzálhatom az arcom egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kompenzálhatom az arcom egy viszonylag jó testtel?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet hogy elég csúnya arcom van.Nem vagyok kövér,viszonylag magas vagyok és vékony testalkatú.Úgy gondoltam hogy gyúrnék egy feneket és akkor viszonylag normálisan néznék ki.Nagyon fontos hogy szép,esztétikus arcom legyen?

2016. ápr. 25. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és 16/L
2016. ápr. 25. 20:46
 2/9 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz megmondani
2016. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hosszabb kapcsolatra igen fontos, kompenzálni némileg lehet

20/F

2016. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Vannak még rendes fiúk, akik nem csak a külsőt nézik. :* Ilyen vagyok én is. :*
2016. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számomra fontos, hogy tetsszen arcra egy lány, de ugye ez teljes mértékben szubjektív.. Biztos, lesz akinek tetszel. Illetve válaszolva az eredeti kérdésre, biztos van fiú, akinek elég, ha a tested jó, de az ilyenekkel azért vigyáznék.
2016. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, az arc is nagyon fontos hogy szép legyen, de ha a személyiséged jó, akkor azzal a normális srácokat megtudod szerezni. A kérdésedre válaszolva pedig, ha jó a tested, tudsz vele kompenzálni persze, és nagyon fontos az is. Főleg a tudat hogy foglalkozol magaddal, és teszel azért hogy jól nézz ki. 17/f
2016. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nálam nem. Inkább az arc, mint a test.

De se az arca, se a teste miatt nem fogok megkedvelni egy lányt, összejönni vele pedig végképp nem ezek miatt fogok... Testre majdnem,hogy mindegy, milyen egy lány, csak sovány vagy kövér ne legyen. Arcra meg.... sok olyan lány tetszett már arcra, aki mások szerint csúnya.....

Szóval ne aggódj!:)


Igazából érdekelne rólad egy arckép. Tuti,hogy nem vagy te csúnya! :) Lehet,hogy tudnék segíteni.

2016. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az jó lenne ha küldenél képet
2016. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha valakinek jó a feneke és lapos a hasa az számomra ugyanolyan vonzó mintha szép lenne az arca
2016. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!