Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most minek vegyem?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég megismertem egy srácot, egy közös ismerősünk által. Azóta nem találkoztunk, csak fb-n beszélgetünk egy-két naponta. Mivel viszonylag közel lakunk egymáshoz, felvetette, hogy reggel együtt mehetnénk egy darabig, de azóta se lett belőle semmi. Megkérdezte, hogy mikor végzek, hogy esetleg hazafele is tudjunk közösen menni, de most folyton elfoglalt, így ez is kilőve. Beszéltük, hogy van egy hely, ahova szoktak járni a baráraival néha inni valamit, és itt is van a környéken, de nem olyan rég költöztem át és nem igazán ismerek semmit, úgyhogy mondtam, hogy megmutathatná. Erre rábólintott, majd pár napra rá, amikor megkerdeztem, hogy mikor ér rá, azt mondta, hogy inkább ne oda, hanem szól, ha tudd jó házibulit és oda menjünk. Nem értem, miért csinálja ezt, nem tudok eligazodni rajta...
2016. ápr. 26. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Fura fiú, lehet hogy felejtős. Ha fontos lennél neki már keresett volna, elhivott volna valahova
2016. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!