Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejön nektek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejön nektek egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Barna, hosszú hajú, Barna szemű, elég alacsony, 160 cm. Mosolygós kerek,pofival rendelkező.


Legtöbb valakivel kedves aranyos. Próbál mindenkinek segíteni, sajnos elég naiv. Másokra nagyobb tekintettel van, mint magára, utálja megbántani az embereket.


Szinte mindig mosolyog, akkor is, ha szomorú, nagyon igényli a szeretetet, és ad is belőle bőven ő is.


Ha valakit szeret, legyen az barát, vagy szerelem, bármit képes megtenni a másikért.


Nagyon izgulós természetű vagyok,szeret fotózni emberek illetve természetfotót.El lehet, velem hülyéskedni. Társaság kedvelő ember vagyok!Nem vagyok valami,nőies öltözködés terén,legtöbbször farmert hordok nagyon ritkán szoknyát. Pirulós természet vagyok.Nem sminkelem magamat.Dilis,vagyok és örült imádok mások agyára menni,de hát nem tudok mit csinálni én így élvezem az életemet.Nagyon hamar meglehet bántani,de hamar meg is bocsájtok.


2016. máj. 1. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális dolgokat írtál le, úgyhogy készülj a sok "akarsz ismerkedni:)" privátokra
2016. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bejön :)
2016. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10-ből 8 lánynak ugyanezek a belső tulajdonságai...
2016. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tudtam leírni az egész életemet,hogy milyen is vagyok igazából.Lehet,hogy egyeznek a tulajdonságaim sok lánnyal de nincs pontosan ugyan olyan mint én mivel,mindenkiből egy van.
2016. máj. 1. 22:14
 5/10 anonim ***** válasza:

"Lehet,hogy egyeznek a tulajdonságaim sok lánnyal de nincs pontosan ugyan olyan mint én mivel,mindenkiből egy van."


Oké, de ha te azokat a tulajdonságaidat írod le, amelyek 10-ből 8 lányra jellemzőek, akkor honnan állapítsuk meg, hogy bejönnél-e?

2016. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen bejönne :)
2016. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pont ilyen csajt keresek :D nem biztos hogy mindegyik jo tulajdonság de személy szerint nekem a tökély :D ha gondolod irhatsz :D
2016. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Leírnád az első pár rossz tulajdonsàgodat is,ami beugrik?

Egyébként kinek mi jön be. Ha megtalálod a sajàt kategóriád,akkor biztos sok jelentkező akad.

De például biztos nem a selyemfiú focista modellek,meg a rocker skinhead bandákból szeretnél tetszeni senkinek :D

2016. máj. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Olyan mintha magamat hallanám csak férfiben :)
2016. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bejön :)
2016. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!