Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is van olyan problémája...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van olyan problémája, hogy egy ideig chatel, fűz egy lányt, nagyon bírja, majd egyik napról a másikra, kedvtelen visszaírni? Én nem írok vissza és fogalmam sincs, hogy miért.

Figyelt kérdés
És nem a lány hibája hanem én, és az őrületbe kerget, hogy nem akarok visszaírni amikor nagyon bírom őt
2016. máj. 2. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán túl sokat chateltetek egyszerre, nem kell 2 nap alatt a fél életeteket átbeszélni.

Nálam ilyen akkor van, ha írok egy oldalt és jön rá 2 szó.

2016. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen... nekem sincs mindig kedvem visszaírni....lehet benne valami amit az előttem szóló írt...nálam sokszor úgy van h már annyit beszéltünk élőbe meg chaten is hogy nincs közös témánk és kedvem sincs visszaírni vagy ha visszaírok az csak kényszerből van....
2016. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül:)
2016. máj. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!