Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? éve nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? éve nagyon jó működő párkapcsolatban élek. Sajnos lett egy kis anyagai problémája a páromnak elég nagy összegű tartozást halmozott fel. A megoldás számára az, hogy kimegy külföldre dolgozni.

Figyelt kérdés
A megoldás számára az, hogy kimegy külföldre dolgozni. Sajnos én nagyon nem szeretném, nem mert önző vagyok hanem mert nagyon szeretem és én itthon Magyarországon szeretnék élni. Szerintetek próbáljam mindenképp lebeszélni? Vagy hagyjam menni.
2016. ápr. 29. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha olyan lagymatag a kapcsolatotok, hogy pl. fél évet se bírtok ki, míg összeszedi a pénzt külföldön, akkor már most szakítsatok.

Ha minden rendben van és harmonikus, akkor fél év meg se fog kottyanni nektek.


De önző vagy, azzal, hogy leakarod őt beszélni, mert TE Mo-n akarsz élni!

Belegondoltál abba, hogy rendezni szeretné a tartozását, és ezt az itthoni körülmények között LEHETETLEN SZÁMÁRA??

Ne csak magadra gondolj már légyszi!


Gyorsan megszedi magát, és hazajön hozzád, ilyen egyszerű!

Ne bonyolítsd túl a dolgokat, csak ártasz vele!

2016. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
kösz, Orbán
2016. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
#1 pont egy lagymatag kapcsolatban lehet könnyen kibírni egymás nélkül. ha ég a tűz, akkor ez nem így meg ahogy írod
2016. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Jó, lebeszéled, és akkor mi lesz a tartozással?

A hitelezőket is lebeszéled?

2016. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teljesen igazatok van , nem szabad önzőnek lennem
2016. máj. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!