Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek mostanában a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek mostanában a fiúk?

Figyelt kérdés

Pár hete találkoztam egy fiúval, akit neten ismertem meg. Az összesen 1 órás "randink" közben (számoltam) összesen 2x nézett a szemembe, akkor is azonnal elkapta a tekintetét. A találkozás után rám se írt napokig, és ha én nem írok neki, hogy alapvető tiszteletnek tartanám legalább azt mondani, hogy bocsi de nem, akkor soha többet nem beszélünk.

Ezután barátnőm is találkozott egy fiúval, köztük egy-két csók is csattant, míg egyszer egy teljesen random témáról beszélgettek és a srác soha többé nem írt vissza, minden előzmény nélkül.

Ugyanezen a héten egy másik ismerősöm mesélte, hogy összejöttek egy sráccal, bemutatta a szüleinek, minden rendben volt aztán egyszercsak odament hozzá a pasi és kijelentette, hogy 'akkor inkább mégse'.

Mi történt az emberekkel? Vagy csak én reagálom túl? Az én fejemben a fiúk lennének azok, akiknek komolynak és bátornak kéne lenniük, nem elfutni a problémáik elől. Nekik kéne kezdeményezni, elhívni, érdeklődni, persze a lánynak is de a fiúnak kéne a dominánsnak lenni. Ez persze az én véleményem és nem azért írtam ki a kérdést, hogy utána a névtelenségtől felbátorodva rám írjon 1000 ember.

A véleményetekre lennék kíváncsi és egy kis tanácsra, ha valamit rosszul gondolok vagy csinálok:)



2016. máj. 2. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert csak :D mindennek megvan az oka :P a lányok se különbek ebben a korban

18/F

2016. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is mindig így járok még be is jövök a lánynak pedig ha nekem bejön egy lány és netán randiig jutunk és utána is kölcsönös a vonzalom akkor hamar megszerzem mert arra törekszek hogy összejöjjön a dolog,én komoly szándékú fiú vagyok (más téren is) és elakarom érni azt amit kitűzök,én soha nem bántanék meg egy lányt ennek ellenére ők küldenek mindig padlóra mert elöször a legfontosabb vagyok nekik majd az utolsó senki...
2016. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A másik 2 is a neten jött össze?
2016. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyik igen, a másikat nem tudom :)
2016. máj. 2. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elkapja a tekintetét lehet beledszeretett, de te is rairhac..
2016. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem ha neten jönnek össze ez könnyebben benne van, mert nagyobb a bizonytalanság. látja a csajt, de nem ismeri és úgy alakul ki valami. aztán rájön, h mégsincs oda érte. az, hogy nem mondják meg az gáz. tényleg beszariak.:D
2016. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joci bacsi válasza:

Nemmimden fiú ilyen... Te általánosítassz három eset útán. Hidd el még mindg vannak olyan fiúk akiket a leírásban megemlítesz.


17/F

2016. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!