Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert nem akarnak mostanaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarnak mostanaban a fiuk nosulni?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom 8 eve es a baratom hallani sem akar az eskuvorol. Parszor szoba kerult es mindig oszevesztunk. A barati koromben sem akarnak megnosulni meg 30-35 feletti barataim sem. Sot a mediaban is ez megy. En ezzel nem ertek egyet, mert mindig csaladra vagytam. Vajon miert lett ez divat mostanaban?
2016. jan. 11. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Kölyköt attól még szülhetsz, hogy nem vagy házas.
2016. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1%

Mert minek? A válás még drágább, mint az esküvő.


Elég ha együtt élek egy csajjal, a házasság csak egy papír.


Nyilván aki erősen vallásos, annak nagyobb jelentősége van a házasságnak, de én meg nem vagyok az, tehát engem ez nem érint.

2016. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

1-es: egy nőnek miért éri meg akkor, hogy szüljön "neked" gyereket? - főleg, ha már 30-as vagy (leszel) és a te szüleid tolják neked a dumát, hogy kell az unoka.

Az egyszerű névrevétele a gyereknek csak a gyereket védi, az anyát félredobja. Aki egyetért a gyerek névrevételével (mármint az apa veszi nevére), az magad is ilyen körülmények között nőtt fel??

2016. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak egy papír, akkor miért olyan nehéz aláírni? Nyilván mert nem, csak egy papír. Felelősséggel jár. Szerintem olyan társat kell keresni, aki hasonló értékrendet vall, aki nem akar házasodni keressen olyan barátnőt, aki szintén nem akar, aki meg akar olyat, akivel lehet házasságban élni.
2016. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Attól még lehet családod, hogy nem vagy férjnél.

Én 35 éves vagyok, van 2 gyerekem, de nem vagyunk a párommal házasok. Így is jól elvagyunk és családnak tekintem magunkat.

Voltam már férjnél, együttélés szempontjából csak egy papír, de ha elválsz...bíróság, papírok újra készíttetése a névváltozás miatt... elég sok költség és macera volt.

Ha neked és a párodnak is fontos a házasság, házasodjatok össze. Ennyi. De enélkül is lehet együtt élni.

2016. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
5-ös: azért ennek anyagi veszélyei is vannak a jövőre vonatkozólag, nem csak érzelmi és papír ide-oda, csupán a családi törvénykönyvet kell alaposan átolvasnia mindenkinek, apró részeknél is ... Egyik komoly veszély pl. ha az ingatlan, amelyben laktok nem a te neveden (is) van, s fektettél bele nagyobb összegeket a felújításba, akkor azt már nem tudod visszaszerezni, semmilyen pereskedéssel - nincs mivel igazolni és érvényesíteni a jogaidat abban az ingatlanban, csupán egy jött-ment vagy, ha így tetszik.
2016. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert ahhoz olyan nő is kéne, akit el akarnék venni. :P Sok a hisztérika, házisárkány, akarnok nő. :D
2016. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

"Ha csak egy papír, akkor miért olyan nehéz aláírni? Nyilván mert nem, csak egy papír. Felelősséggel jár. Szerintem olyan társat kell keresni, aki hasonló értékrendet vall, aki nem akar házasodni keressen olyan barátnőt, aki szintén nem akar, aki meg akar olyat, akivel lehet házasságban élni."


-->Kérdésedre a válasz_:


Ez a "hasonló értékrendű" szöveg egy butaság. A párkapcsolatok többsége szakítással végződik. És itt most nem a kamaszokra gondolok, akik 2-3 hétig, esetleg egy fél évig "komoly kapcsolatban" vannak, hanem azokra, a felnőtt férfiakra és nőkre, akik több évig együtt vannak, aztán véget ér a kapcsolat.


Tegyük fel, hogy együtt vannak mondjuk 6 évig, de az első 4 év után összeházasodnak. 2 év után megromlik a házasságuk, és elválnak. No, ha szimpla párkapcsolatról lenne szó, akkor még ebből - a lelki sebeket leszámítva - nem is lenne olyan nagy gond, csak hát egy válás nem olcsó. Ha a nagy szerelemtől nem tisztázták az anyagi dolgokat, könnyen lehet, hogy a másik fél anyagilag lehúzva jön ki a házasságból. Ha van gyerek, azt általában az anyának ítélik, aki boldogan nevelheti majd egy idegen pasassal a közös gyereket, míg az apa fizetheti a gyerektartást, ha megállapítják. (Hurrá, ez ám a nagy öröm...)


Ha ezt nem hiszed el, akkor kérdezz meg pár elvált haverodat, hogy vajon az esküvő napján, illetve a mézes hetek idején hitték-e, hogy odáig fajulhatnak a dolgok? Vajon hitték-e hogy akit feleségüknek választottak(?), az nem az "ideális társ", hanem van nála jobb? Természetesen nem, hiszen azt gondolták, minden rendben lesz.


Arról nem is beszélve, hogy a nők is jöhetnek ki rosszul a házasságból, ha a hapsi megmutatja egy után az igazi arcát.


Szóval ez a házasság dolog részemről nem okés. Aki meg akar házasodni, az tegye!


Viszont ne kényszerítsenek olyanokat házasságra, akik nem akarják ezt az egészet! Tessék tiszteletben tartani mindenki véleményét!

2016. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. 8-assal egyet értek

2. semmi nem kötelező

3. ha mindenképp házasodni akarsz és nem tudsz boldog lenni a gyűrű meg a papír nélkül akkor olyat keress aki alá is írja a papírokat.

4. sokan élnek teljes boldog kapcsolatot, gyerekkel gyerekekkel együtt, hogy nem házasok.

5. Bukta mindenhol lehet, és attól h valakik házasok még nem garancia arra, hogy mindkét fél arányosan részesül minden értékből amijük van. Ugyan is ezekhez is külön papírokat kell aláírni, és teljesen mindegy, hogy az illető nő vagy férfi, ha valakinek saját háza vagy lakása van és a másiknak meg lóf**äsz sem, házasság ide vagy oda nem nagyon szoktak osztozkodni....

2016. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert félnek az elköteleződéstől és sokan nem tudnak szeretni, csak kihasználják a nőt, aztán megunják, aztán megcsalják, aztán ha a nő megkeseredik és házisárkánnyá válik, eldobják. Majd azt mondják minden nő egyforma. Szép új világ. Ha gyereket akarsz, annyit vállalj, amennyit egyedül is fel tudsz nevelni.
2016. jan. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!