Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig csak a vékonyabbaknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak a vékonyabbaknak van esélye?

Figyelt kérdés
Mindenhol,azt látom,hogy a vékony a nyerő meg,minden egy kicsit molettebb lányokat,már emberszámba se veszik.Pedig ők sem,kövérek csak van mit fogni rajtuk.A molett,és a kövér között van különbségég.Tényleg ennyire zavaró,ha egy lánynak van egy pici feleslege?Mindenkinek a modell alkatú csajok jönnek be?Olyanok,akik csupa csontok.A kicsit,husisabb csajok már nem jönnek be senkinek?
2016. máj. 3. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokkal többnek jönnek be az ilyenek. A kis páwa b..iknak nem.
2016. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hátőőő.. nekem nem. De csak azért mert én is vékony vagyok, és azért olyat nem akarok hogy a párom nagyobb darab legyen mint én.
2016. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

csupa csont senkinek nem tetszik. A vékony igen. A dagi nem. Akin van valamit fogni az igen.

Mennyi a pici felesleg?

2016. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden egyes "milyen igazságtalan, hogy mindenkinek csak a vékonyak tetszenek" "kérdésre" jut egy "milyen igazságtalan, hogy mindenkinek csak a teltebb lányok tetszenek" "kérdés".
2016. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat en novemberben még 94 kg voltam 169cm-hez,ami elég sok..sőt...

Es lefogytam 4 honap alatt 27kg-t

Még igyis kovernek erzem magam..pedig legtobben azt mondjak h maradjak ilyen mert 65-70 kozott nezek ki jol.

Azota amugy megneznek a pasik,megfordulnak utanam stb.

Ennyi kulonbseget vettem eszre...es nem mondanam hogy a vekonyabbakat tobben megnezik vagy jobban erdekli oket az.

Szoval szerintem a molettebb lanyok is szepek es nem feltetlenul a vekonyabb a jobb mindig :)

2016. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk: Mi számít "vékonyabbnak" és "molettnek"? 165 cm-hez pl. szerintem 45,5-52 kg az esztétikus, szép, vékony kategória, 38-44 kg meg az undorítóan sovány gereblyenyél tartomány. 53-60 kg megfelelő, 60 kg fölött dagi. Van aki 50 kg-os lányra is képes azt mondani, hogy dagadt, más meg a debellát is szépíti. Szóval nem tudom, te mit értesz vékonynak és molettnek. Szerintem a fiúk 90%-nak az általam megadott vékony kategória jön be, se a "csupa csont". (Bár egy kövér lány egy szép vékonyat is képes le csupa csontozni, pedig köze sincs ahhoz.)


Végezetül: Nézd.. ha nem vagy megelégedve magaddal, változtass. Az ember súlya alakítható.

2016. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most gonosz leszek. Mit sírsz, de most komolyan? Te talán vmi hájas pasit választanál egy kockás hasú helyett? Nem hiszem. Akkor meg ne csodálkozz, hogy fordítva is így működik. A világ leg egyszerűbb dolga egyébként a fogyás, főleg lányként, mert csak annyit kell csinálnod h alig eszel valamit pár hétig, és ha olyan vagy mint állításod szerint, tehát nem egy viziló, csak van mit fogni rajtad, akkor 2 hónap alatt simán lefogyod azt a 10 kilót ami rajtad van max. K*vára nem kellene megerőltetned magad, csak annyit h nem enni csokit meg ilyen sz*rokat, meg vizet inni, a cukros idiótaságokat meg elfelejteni. Ha ennyire zavarnak ezek a dolgok akkor magadon változtass, ne másokban keresd a hibát.
2016. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen nekem,sose tetszettek a kocka hasú fiúk nem,vonzódom hozzájuk sokkal jobban bírom,ha egy férfinek gömbölyű a teste,nem bukom az izmos kocka,hasúakra.!
2016. máj. 4. 10:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem másokba keressem a hibát tudom,hogy nem leszek sose gebe és nem is akarok,az lenni nem szeretnék,kilátszódó bordával élni.(:
2016. máj. 4. 10:28
 10/10 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagy, ugye? Felismerlek az írásod alapján, a vesszők NAGYON nem a barátaid :D Amúgy ha jó vagy magadnak, és kockahasat se akarsz, szarj le mindenkit :D
2016. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!