Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá a lányra?

Figyelt kérdés
Mostanában láttam néha reggel a buszon egy lányt és mit ad Isten haver tudta is hogy kicaoda ő. Sokáig gondolkoztam hogy hogyan kellene megszólítani, és arra jutottam hogy inkább neten írok rá mert akkor egyikűnk sem érezné kínosan magát a tömött buszon. Bejelöltem face-en, vissza is jelölt de nem tudom hogyan kellene ráírni. Tudnátok esetleg valami tippet adni?

2016. máj. 3. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz a stratégia. De ez a tini korosztályodban megérthető. Ne írj, ne interneten intézd, hanem személyesen szólítsd meg! Aztán ha látod és érzed barátságos...akkor internetes beszélgetés jöhet. Hajrá, ne félj, nem harapja le a fejed tuti.
2016. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak add magad. Ne gondolkozz, annál rosszabb. Írj neki bármit ami eszedbe jut, vagy amit abban a pillanatban gondolsz. Minél többet agyalsz rajta, annál rosszabb lesz, hidd el nekem.
2016. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Camorri ***** válasza:
74%

Hello!

Semmiképp ne neten tedd ha tudsz vele találkozni.

Személyesen sokkal jobb, és csak odáig juss el, hogy köszönj neki.

Utána bemutatkozol mintha csak egy random ember lenne. Aztán elindul a beszélgetés magától, és fog az alakulni ;)

2016. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha írsz neki semmiképp ne kérdezd meg tőle hogy van e kedve beszélgetni vagy ismerkedni

De ezt leszámítva akármit írhatsz:)

De csatlakozon az előttem szólókhoz, inkább személyesen kezdeményezz! Annak sokkal jobban tudunk örülni

2016. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!