Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esely arra,...

Verprita kérdése:

Szerintetek van esely arra, hogy fogunk mi meg beszelni valaha, vagy tenyleg remenytelen es hagyjam a francba? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit a sulibüfében ismertem meg. Ö 10.es én meg kilenc, szóval eggyel jár felettem. 5 percet beszéltunk kb,de az nagyon tartalmas volt. Kerdezett, valaszoltam, kerdeztem, valaszolt, nevettunk, stb... Ez volt oktoberben. Aztan par nap mulva ramirt hogy miujsag. Azota nagyon sokat beszeltunk. Mondta, hogy majd elvisz egy helyre egyszer... Mindig ezt irta h egyszer... megkerdeztem mikor es azt mondta hogy majd... semmi konkret. Ez kicsit zavart, de mindegy. Suliban nagyon ritkan lattam, mert ket emelettel arreb van a termuk, es valahogy elkerultuk egymast. Amikor talalkoztunk koszont, De nem allt meg beszlegetni. Csak chaten beszeltunk, de azt napi szinten.. aztan egyre ritkult. Es december kozepetol nem beszeltunk egyaltalan. Se chaten, se eloben. Sot, mar nem is koszont. Aztan karacsonykor irt, hogy "boldog karacsonyt" es onnantol kezdve az egesz szunetet vegig beszeltunk ugy mint regen. Es most megint semmi. Nem ir, nem beszelunk, nem koszon.

2015. jan. 11. 15:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi akar ez az egész lenni. Lehet fájni fog a válasz, de jobb túlesni rajta, mint ezen kattogni.:)
2015. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ne keresd, ne írj neki, ha meg bírod állni. Ha akar valamit, úgyis jelentkezik. Mivel eddig nem voltál elutasító vele, észre kellett, hogy vegye, hogy szívesen beszélgetsz vele. Ő ígért mindenféléket, ha meggondolta magát, úgy lenne a fair, ha azt is megmondaná. Esetleg egyszer rákérdezhetsz, de ne többször.
2015. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es hogy lehet erre rakerdezni?:D
2015. jan. 13. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyenesen! Én mindig ennek a híve vagyok, szerintem jóval hatásosabb. Pl: "Szia! Elárulnád miért csak néha beszélünk? Zavar valami bennem? Mondd el légyszi, hogy én is tudjam, de így, hogy néha írsz, néha nem, ez engem viszont zavar. Nyugodtan írd meg, nem sértődök meg." Hát valami ilyesmit. Ha ködösít, azt érezni fogod a válaszából. Lány vagy, kell legyenek megérzéseid.
2015. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es nem lenne jobb eloben?
2015. jan. 13. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
De persze, jobb lenne, mert akkor látod a szemét, a kézmozdulatait, a test beszédet, a reakcióit. De arra ügyelj, hogy egyedül legyen. Nem kell, hogy valami idióta haverja vagy haverjai elhülyéskedjék vagy még rosszabb kiröhögjenek. Egyedül mindenki másképp viselkedik.
2015. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!