Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Bejönne egy ilyen fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönne egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
14 éves ebben a hónapban lesz 15.Szeret a haverjaival lógni,inni,hülyéskedni.Nagyon szeret motorozni van már saját motorja amivel nagyon,sokat száguldozik.Vékony testalkatú magas srác.Bejönne nektek egy ilyen motoros srác?

2016. máj. 6. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég...
2016. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

Ha egy fiu motorozik az nalam pluszpont:D

Igy eleg szimpi vagy 14/L

2016. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kosbor24 ***** válasza:
100%
nekem hőlégballonom van, és napi 2 whisky-t fogyasztok, a csajok döglenek utánam :)
2016. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
:DDDDD
2016. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1-Es aterzem a helyzeted.

Itt a kerdesek 95%-tol erzem,hogy hatra esek a szekben..

Nemnormalisak..


Jah kihagytam,hogy

En Anna vagyok es fiu.Szeretem az almat meg enekelni is szoktam.

2016. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze. 14
2016. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy paraszt a gyerek, 14 évesen iszik.. Úgy alapból bejönnek a motoros srácok (nagyonis!) de egy 14 éves srác aki "sokat szokott száguldozni"..hát nem bíznám rá az életem. Meg ez, hogy 14 évesen iszik..és nyilván nem csak alkalmanként, akkor nem írta volna le...ááá nagyon kiakadtam :D 16/L
2016. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!