Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek annak erdekeben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek annak erdekeben hogy ne legyek ilyen zarkozott?

Figyelt kérdés

Nem gondolom magam irdatlanul csunyanak, se gonosznam v undoknak. A helyzet az h sok olyan eset van h vki szemezni akar velem, de en direkt nem nezek ods meg ilyenek. Lanyokkal a baratkozas nagyon konnyen megy, veluk szemben 1000x nyitottabb vagyok mint a fiukkal. Ha pl az oran egy fiu melle kell ulnon furcsan es kenyelmetlenul erzem magam, akarcsak akkor amikor veluk kell beszelnem. Csomo olyan esetet latok h tok atlagos lanyoknak van 20-30 udvarlojuk. Ezzel szemben tudom h en vagyok a hibas, amiert nem nyitok elegge felejuk, mit tehetnek?


16/l



2016. máj. 10. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ilyen voltam én is. Nem mertem lányokhoz szólni és nagyon kellemetlenül éreztem magam ha közel kerültem egyhez. Úgy oldódott meg hogy mégis rászántam magam és elkezdtem beszélni velük. Mongyuk annyi könnyebség volt hogy szórakozó helyen, meg kocsmában kezdtem. Az alkohol felbátorított! Néhány alkalom után ezáltal már volt önbizalmam és nem kellet innom hogy legyen bátorságom odamenni és megszólítani. Most már magabisztos vagyok és semmi más nem kellett csak egy kis önbizalom. De ez csak úgy sikerülhet ha odamész és megszólítod. Ha nem gyakorlod soha nem fog menni.
2016. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a kisujjammal kezdtem.

Ma már a borosüvegnél tartok.

Légy türelemmel. Tágulni fog az.. nem maradsz zárkózott :)

2016. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, bár én fiú vagyok.
2016. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!