Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy zárkózott lány mit tehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott lány mit tehet annak érdekében, hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy elég szigorú szüleim vannak,így bulizni nem hiszem,hogy elengednének és nem is szeretnék elmenni ilyen ivós helyekre,mert nem az én asztalom!

Elég sokat vagyok itthon meg a régebben tanultam egy csomót,aminek meg is lett az eredménye, nem vagyok buta.

Csak valahogy félek a nagyobb tömegtől,eddig inkább egyedül szerettem lenni,de ezen most változtatni szeretnék!A barátaim viszont nem hiszik el rólam,hogy zárkózott vagyok!

Ti milyen helyeket javasoltok? És mit tehetnék még?

(L/18)


2012. júl. 4. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nem csak a barátaid hiszik, hogy zárkózott vagy, hanem zárkózott vagy.

Nyílj ki, fogadd be a világot. Ilyen egyszerű.

2012. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És köszönöm előre is a normális válaszokat!!!
2012. júl. 4. 14:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyugi nem baj ha ilyen vagy. Sokan szeretjük az ilyen visszahúzódó csajokat. Pl én is.
2012. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ismerősi körben nincs senki?


Amúgy helyet javasolni nehéz attól függ hol élsz.

2012. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ha gondolod,várost írhatok privátban,de ide nem szeretném kitenni,ha nem gond!

És köszi :)

2012. júl. 4. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem szeretsz inni meg bulizni meg a szüleid nem engednének el akkor marad ebben a hőségben a strand oda csak elengednek a barátnőiddel ott van lehetőség ismerkedni. Sétálgatni kellene el menni fagyizni egyik barátnőddel és figyelni a srácokat egy mosolyt el engedhetsz feléjük ezzel fel hívod magadra a figyelmet, ha nem be szari a srác. Esetleg, ha tetszik nektek valaki lehetne egy kicsit követni őket ezzel jelezni, hogy szeretnétek ismerkedni és ha bele való csávók akkor oda mennek hozzátok és jön minden magától nem kell neked már tenni semmit csak beszélgetni!
2012. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok!
2012. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez tényleg attól függ hol élsz,mi a hobbid,ha van,milyen zenei izlésed van,milyen amúgy akinézeted,stilusod.ez elég összetett dolog ahhoz hogy valaki csak igy mondjon valamit hogy mit kéne kipróbálnod és hol.
2012. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#4 vagyok írj privátot.
2012. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valóban nagyban függ attól, hogy merre élsz, van-e egyáltalán lehetőség arra, hogy nagyobb társaságokba kerülhess, amennyiben nem valami eldugott helyen élsz...
2012. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!