Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 évesen ilyen emberként hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen ilyen emberként hol találhatok normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Megyeszékhelyen lakok szóval viszonylag nagyvárosban. Régen nagyon félszeg voltam aztán 16 évesen elkezdtem bulizni ismerkedni flörtölni stb. Minden bulival egyre több pasival kavartam. 3-4 pasival csók tapi minimum volt már 1 buli alatt. És nem vagyok szent régen bár elítéltem ezt úgy gondoltam miért is várnék a szüzesség elvesztésével így lefeküdtem egy tőlem 9 évvel idősebb pasival. Többet azóta se találkoztam vele. Depressziós kezdtem lenni, hogy senki sem akar jobban megismerni egy esténél. Ezután még 4 pasi vitt az ágyába, 3-an többször is. Ekkor már bőven 17 voltam. Iskolában már pletykáltak rólam. Nem én vagyok a napi téma, de mindenki tudja hogy mekkora egy ... vagyok pedig csak én is élvezni akartam a dolgokat. Elkezdtek néhányan piszkálni emiatt köztük a legjobbnak hitt barátom. Elkezdtem interneten ismerkedni. Fél éve beszélek egy emberrel, aki állítása szerint nagyon szeret. Kezdtem újra hinni abban, hogy én is egy rendes lány vagyok és létezik még olyan fiú, aki nem ítél el. Hogy tehetem rendbe az életem? Hogy lehetne normális kapcsolatom? (Most megyek 12.-be)
2016. máj. 14. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha őszinte akarok lenni, akkor az ismerőseid közül emiatt vagy r..ancnak néznek emiatt és össze sem jönnének veled, vagy csak megfektetnének.


A bulikban csak ilyeneket találsz, járj el normálisabb helyekre. Akár normális környezetű koncert vagy bármi hasonló. Ne aggódj, úgyis jönni fog egy normális srác, csak várj vele. :)

2016. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Azzal a neten megismert pasival meg elmehetsz egy randira nyugodtan, csak ne engedd, hogy kihasználjon.

2016. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen osztálytársaim, mutatkozni gáz volt velük az utcán, hogy ismerek ilyen ribiket és beszélek velük. És azért fordult ellened a legjobbnak hitt barátod is, mert az ilyen embereket lenézik, kivéve a hozzád hasonlók. Szóval ezekből levonva a kérdésedre a válasz az az, hogy új társaságokba kezdj el járni ahol senki nem tud rólad semmit. És ne nagyon mutasd be őket a régi ismerőseidnek. Így szerintem nem lehet gáz.
2016. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És amúgy most nem viccből meg sértésből kérdezem, de engem mindig is érdekel,t hogy. Te tudsz szerelmes lenni? Mikor voltál utoljára ha igen?
2016. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam szerelmes. És hatalmasat csalódtam. Nem felejtem el azt az embert, mert tényleg nagyon szerettem, de nem érzem, hogy emiatt kezdtem el ilyen lenni. Másfél évig tartott a szerelem 16 éves korom elejéig. A privátoknak is hálás vagyok a tanácsadásban meg segítőkészségben, de a célom egy új valódi kapcsolat kialakítása. És ebben nincs helye távkapcsolatnak. Kicsit jobban érzem, hogy nem néztek egy utolsó senkinek, aki csak kihasználja az embereket. Bár azt hiszem nem tévednétek sokat.
2016. máj. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!