Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Össze vagyok zavarodva valaki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strg456 kérdése:

Össze vagyok zavarodva valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy lány s hát úgy mondva mintha távolodnánk egymástól de viszont néha az a érzésem,hogy tetszek neki én 24 a lány most lesz 18 :) ....

Ha talákszunk köszönünk egymásnak távolról néz én is őt :D

s ha közel vagyunk egymáshoz akkor néha össze érintkezünk hangoskodik ha közelbe vagyok de van egy kis bökkenő :( Mostanába van egy másik srác akivel úgymond mindíg beszélget jóba vannak stb s akkor már nem olyan mind edig amit leíram de viszont ha nincs ott a srác akkor megint kezdődik előről az egész már nem tudom,hogy most mit hidjek....bocsi a hibákért telóról vagyok :)


2016. máj. 15. 14:09
 1/1 Elizabeth swan turne válasza:

Szia!

Lány vagyok van barátom de nekem is van sok helyes fiu barátom akikkel sokat beszélgeteg a pasim mellet.

Kezdeményezned kéne...ha nem josz belole ki jol akkor csak viccelődj. :-D 17L

2016. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!