Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beavassam a szüleimet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval,akivel bejövünk egymásnak.Szeretnék találkozni,de az én szüleim nem tudnak róla,ő neki a szülei pedig nem állnak úgy,hogy megtehessék maguknak ezt az utazást.Nem akarom megbántani és hülyíteni mivel nekem fontos,szeretnék vele lenni.Már elég régóta tart,de még nem volt, merszem a szüleimnek elmondani.Félek,hogy elveszítem ha nem mondom el a szüleimnek,az pedig nagyon nem akarom.Eltudnának vinni kocsival, a szüleim.Az előző barátomat se szerették nagyon féltenek,de nekem nagyon sokat, jelent ez a fiú és nem csak játszadozni akarok vele.Hogy vegyem rá,hogy őket,hogy elengedjenek, akár egy találka erejéig?

17/L,20/F



2016. máj. 15. 16:02
 1/5 anonim válasza:
60%
Ha már most ilyen smucig a srác, akkor ne számíts semmi jóra, tarthatnád magad többre is.
2016. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem biztos, hogy smucig a srác, nem kell rögtön elítélni... Leírta a kérdező is, hogy nem állnak úgy anyagilag, szerintem biztosan menne a srác is, ha megtehetné, de sajnos minden pénzbe kerül.

A kérdésedre pedig én azt mondom, hogy beszélj a szüleiddel, mond el nekik, hogy neked fontos a fiú és nagyon szeretnél vele találkozni. Remélhetőleg megértőek lesznek veled. :)

2016. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Lássuk be, 20 éves, jön a nyár. Nyári munka stb. és ha szeretne akár az ágyát is eladná csak hogy találkozzon veled. Értem én hogy te nagyon akarsz de ezek szerint ő nem. Bocs hogy őszinte vagyok de ez az igazság! Nem hiszem hogy az a (ha nem is diák) de felnőtt egész jegy ami kb pár ezer forint akár az ország másik végébe is...
2016. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de 20 évesen nincs annyi pénze, hogy elmenjen hozzád?? Ez nevetséges.. Én is 20 éves vagyok és annyit simán összetudok spórolni, hogy lemenjek a barátnőmhöz.. és a szüleim segítsége nélkül.. (és ja, ők se állnak vmi jól anyagilag) ez csak duma, kifogás...
2016. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha valakit kedvelek/szerelmes vagyok belé, akkor pár ezer Ft nem akadály. Ha már itt gondok vannak... 20 évesen nincs pénze buszra/vonatra az komoly gond... Vagy csak egyszeűen nem akar elmenni
2016. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!