Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fog rám találni a normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog rám találni a normális fiú?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy nem fog rám mosolyogni a szerencse.Igen tudom,hogy fiatal vagyok de olyan rossz egyedül lenni.Szerintem nincsenek túl nagy elvárásaim,a fiúkkal szemben az elvárásimnak alapnak kéne lennie,a kapcsolatnak.Irigykedve nézem azokat akiknek,van boldog párkapcsolatuk.Én is próbálok,boldog lenni de mindig csak bunkókat fogok ki.Előttem van az élet,de jó lenne már valakihez bújni valakihez tartozni.Nyitok ez emberek felé,szeretek ismerkedni csak sajnos eddig, mindig csak csalódnom kellet a fiúkban.Próbálok benne bízni,hogy rám talál a szerencse és nem azon idegeskedni,hogy egyedül fogok meghalni de néha már úgy érzem feladom nem fogok kelleni senkinek.Azt mondják,megvan mindenkinek a párja az életeben hát nem tudom.


Alapvetően, kedvesnek és aranyosnak tartanak.Átlagos külsővel rendelkező csajnak tartom magam,nem vagyok a legszebb de a legcsúnyábbnak se tartom magam.Mindenkinek adok egy esélyt a megismerésre,nem ítélek el senkit úgy,hogy nem ismerem.Nagyon nehezen válok meg számomra fontos emberektől,mivel nagyon tudok szeretni egy ember a végsőkig.Félénk természetű vagyok,nem járok el bulizni más dolgok érdekelnek, mint a velem egyidősök legtöbbjét.Hirtelen haragú,vagyok tudok a bolhából elefántot csinálni,de mindig belátom,hogy nem volt igazam és megbánást, tanusítok.

16/L



2016. máj. 15. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:

3 szó: Egyszer lesz valakid


Remélem segítettem :DD


P&L

2016. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát nekem sincs nagy elvárásom, 1 tecen a csaj, fogadjon el ojanak amilyen vok, ne csaljon meg, ne jáca ezt a mai tiniribit, legyen értelmes
2016. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

2-es ezen nagyon nevettem :D A helyesírás nálad gondolom nem elvárás :P Előbb utóbb lesz valakid :D

16F

2016. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd rádtalál. A normális kapcsolatok maguktól alakulnak ki, ha valaki önmagát kényszerítve keres magának párt abból jó ritkán szokott kisülni.
2016. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már meg is találtalak:D
2016. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Egy cipőben járunk,de próbáld magad lekötni mással. Jönni fog majd hidd el. (Én is ebben hiszek:)) 16L
2016. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fog, sajnos te már egyedül fogsz meghalni.
2016. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a gyk-t, úgy látom minden 16 éves lány ki van, hogy még nem találta meg élete párját. :D
2016. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha szeretnél egy normális fiút írj :D 16/F
2016. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!