Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejönnek egy "nyomi" csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönnek egy "nyomi" csaj?

Figyelt kérdés
A nyomi szót arra értem,hogy mások folyamatosan nyominak hívnak,mivel nem járok el bulizni,bagózni se bagóztam még sosem.Hanem inkább otthon maradok,és órák hosszat olvasgatok,emiatt sokan nyominak tartanak.Valahogy nem vonz a buli,sokkal inkább az ágyamba olvasgatok,és ezért sok bántást kapok. (Máshogy kapcsolódom ki,eljárok otthonról olvasás mellet.) Nem értik sokan,hogy lehet otthon maradni, hétvégén buli helyett.Nektek bejönne egy ilyen,lány?

2016. máj. 15. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem be.
2016. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Igen bejönne :D Felolvashatnál nekem :D Viccen kívül, inkább maradok otthon veled, minthogy eljárjak szórakozni :D DE itt valami áll a hátérben? :/ Önbizalmad sajnos nincs, mert kiírtad a kérdést :/ Nagyon sajnálom, remélem, hogy rátalálsz arra, akit keresel :D. Amúgy nem vagy nyomi :D Szeretem, ha valakivel lehet miről beszélni :D

17F

2016. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Gyerekkoromban én is naponta több órát olvastam, és így megtanultam értelmes, nyelvtanilag helyes mondatokat összerakni. Hogy lehet az, hogy neked ez nem sikerült?
2016. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is XD
2016. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
olyan vagy mint én! pacsi:D 16L
2016. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem tudom miféle debil generáció ez de épp hogy te vagy a normális nem mész a többi birka után! nálam ez nagyon bejövős hogy nem vagy olyan mint a többi
2016. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert az ilyen csajok általában rondák is, esetleg még túlsúlyosak, pont amiatt, mert csak otthon ülnek egész nap. Emellett nagyon unalmas is lesz a kapcsolat ha sehova nem akarsz kimozdulni. De ha neked se fontos a külső, akkor biztos találsz majd magadnak valakit, itt előttem is volt már pár srác akinek bejönnek az általad leírt "nyomi" csajok.
2016. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kiszoktam járni mozdulni de nem buliba.Lehet nem vagyok a legszebb de nem is vagyok ronda(mások szerint).Túlsúlyos pedig nem vagyok,mivel eljárok otthonról és edzek is otthon.De elfogadom,a válaszodat.(:
2016. máj. 15. 18:45
 9/17 anonim ***** válasza:
be hát
2016. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én lányként írok. Téged nem azért tartanak nyominak,mert könyvet olvasol,hanem mert nem jársz bulizni. Csinálhatnál te bármit jó dolgot a szabadidődben,ha nem bulizol,nyomi vagy,ezt én is tapasztalom. Én ettől függetlenül már hozzászoktam a dologhoz.A szabadidőmben nagyon sok mindent csinálok,csak nem bulizom,ennyi :) Én igaz,hogy ronda vagyok és kövér,de ettől függetlenül ez nem minden esetben igaz!!! Nagy valószínűséggel,ha szombatonként eljárnék táncolni meg iszogatni,nem lenne szebb az arcom,sőt,vékonyabb sem lennék tőle,szóval ez hülyeség!!
2016. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!