Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tényleg legyek nőiesebb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg legyek nőiesebb?

Figyelt kérdés
Tesóm szerint, nőiesebbnek kéne lennem.Nem szeretek szoknyát hordani inkább csak nadrágot mindig nagyon ritkán van rajtam,szoknya.Sminkelni nem szoktam magam,mivel nagyon viszket tőle a bőröm.Szerinte,ha szoknyát vennék és sminkelném magam, akkor sokkal nőiesebb lennék.Ennyire baj,hogy nem hordok szoknyát illetve nem sminkelem magam?

2016. máj. 19. 11:41
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem baj. Férfiak hogy állnak hozzád általában?
2016. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Te döntsd el mit szeretnél viselni és akarod e sminkelni magad. Ha meg viszket tőle a bőröd akkor meg főleg ne rakj magadra szerintem.
2016. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez baromság, ha a tesód nagyon piszkál, mondd meg neki, hogy törődjön a saját életével, mert a te életedet neked kell irányítani :) Ráadásul vannak fiúk, akik kifejezetten nem szeretik a nagyon "lányos" lányokat. És attól meg aztán pláne nem lennél szép, ha csak kipirosodna meg begyulladna a bőröd a sminktől :D
2016. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől még lehet valaki nőies.

Inkább a viselkedésen, a stíluson múlik, hogy mennyire nőies valaki.

2016. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Életemben ha 2x volt rajtam szoknya :)) Nadrág forever :)) Ne érdekeljen már mit mond mást, mond neki hogy nem halott már egyéniségről?
2016. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki nőies, hogy sminkel vagy szoknyát visel. Ha olyan a kisugárzásod, a tartásod, ha úgy viselkedsz, az tesz igazán nővé.
2016. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha mersz küldeni fotót akkor adok tipeket:3
2016. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!