Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növeljem az önbizalmam,...

Hogyan növeljem az önbizalmam, legyek nőiesebb, változzak meg?

Figyelt kérdés

Az összes kapcsolatom egyik zátonyra futott,nagyrészt az én hibámból.Igazából nem is az exeimet hiányolom hanem valakit magam mellé,akihez hozzábújhatok,valakit akivel törődhetek.De mégis a múltban élek.Egyszerűen félek,hogy egyedül maradok 24 évesen.


Az életem sem úgy alakult ahogy elterveztem.A célom az volt,hogy főiskola/egyetem elvégzése,normális munkahely,ennyi idősen már komoly kapcsolat,aztán 28 felé gyerek. Ehhez képest nem jártam suliba,a munkahelyem botrány (bár nem panaszkodok,hiszen jobb,mint a semmi),szüleimmel élek,és a komoly kapcsolat sem akar összejönni.Ezidáig 1 volt,de az sem volt meg 1 év..


Szexuális téren is alig van tapasztalatom,mert nem tudok csak úgy együtt lenni valakivel,aki iránt semmit nem érzek.. És félek,hogy ezt is később megbánom,hogy "nem éltem úgymond ki magam."


Próbálom magam rendbetenni,hiszen munka mellett már végzem a levelezőst,eljárkálok a csajokkal ide-oda (bulizni nem szeretek!).Az alakommal sem vagyok megelégedve,ezért edzem.De mégsem érzem magam nőnek.Mindenhol 18-20 évesnek néznek,semmi nőiesség nincs bennem.Igazából magamnak sem tetszem és nem tudom hogyan tudnék kisugárzást szerezni,hogy éljem meg a nőiességem.


Tudom,hogy egyedül rajtam múlik a változás és majd akkor jön valaki,amikor nem számítok rá és boldog vagyok,mert eddig mindig akkor jött,amikor tényleg nem akartam senkit.De ezzel a hiánnyal nem tudok mit kezdeni..


2014. dec. 22. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gondolod tudok rajtad segíteni :)

21F

2014. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat szeretnék :)
2014. dec. 22. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden férfinek más az igénye. Nem fogsz egyedül maradni, nyugodj meg! Aki keres, az talál. Ha belül eldöntöd, hogy te jó nő vagy, akkor a kisugárzásod maximum lesz. :)


Én mint férfi, annyit tudok mondani neked, hogy sokkal jobban tetszenek azok a nők, akik irányító típusúak, céltudatosak ... stb. Ha kevés az önbizalmad, akkor azt kell tenned, hogy elfelejted, hogy kevés az önbizalmad, és mindenkihez nagy önbizalommal állsz hozzá. Mondogasd magadnak! :D

2015. jan. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!