Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem fel vele a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Facebookon láttam egy nagyon szép lányt, aki a városomba lakik. Be is jelöltem, de inkább úgy voltam vele majd személyesen beszélek vele csak jobb az úgy. Ma reggel láttam is a buszon, de mégsem mertem odamenni. Fülhallgató volt a fülében és kifele nézett, nem biztos hogy elsőre észrevesz az meg szerintem elég gázos hogy odamegyek vagy beszélek és nem hallja meg, vagy integetek neki mint egy hülye.. Szóval csak marad valószínűleg a facebook-os ráírás. Ha szépen megfogalmazom hogy emiatt nem mentem oda az nagyon gázos szerintetek? Vagy mégis hogyan kellene? Még nem volt barátnőm, nem igazán tudom hogyan kellene ezt csinálni ismerőstől meg szégyenlem megkérdezni.

16f és 14l



2016. máj. 20. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a megszolítás a legjobb megoldás,de fb-n is ráírhatsz.:-)
2016. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem ha fülhallgató is van a fülébe, nyugodtan odamehetsz, észre fog sztem venni, ha meg nem, akk írj rá a buszon h nézzen fel :D

sztem ez tök jópofa lenne

mondjuk ha nem nézi meg az üzit csak később, az gázos... :D

mindenesetre én sokkal jobban örülnék ha vki személyesen akarna ismerkedni mint facen

2016. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz ötlet szóval köszönöm ezt is, csak nincs mobilnetem illetve az sem biztos, hogy neki van.
2016. máj. 20. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!