Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, az miattam van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, az miattam van hogy már több mint egy éve nincs senkim? (többi lent) 15/L

Figyelt kérdés

Atlagos lany vagyok,en nem tartom magam szepnek de kinek mi,iszonyatosan szeretnek boldog lenni,es reszese lenni annak amit az utcan latok(kezenfogva setalni,olelkezni,csokolozni stb.)Es szuksegem is vam a szeretetre..

Mit kellene tennem?


2016. máj. 20. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj, nyugiiiii, majd eljön az ideje. :)

Ha Hajdú-Bihari vagy, akkor írhatsz, ha gondolod.

15F

2016. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szeresd meg magad. Az aki nem tud élni más nélkül, az nem szereti saját magát. Az nem tud élni csak saját magával. Aki szereti magát nem vágyik ennyire senkire, csak szimplán ismerkedik sok emberrel, és esetleg összejön valakivel. És az ilyen emberekkel akarnak a leginkább összejönni. Ráadásul 15 éves vagy.:o Szeresd meg magad!;D Szeretetet saját magadtól is kaphatsz!:D
2016. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17 vok senkim nem volt nem kene aggodnod..
2016. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15 éves vagy, majd összejön aminek össze kell jönnie. Ne görcsölj ezen, ne egy párkapcsolatban keresd a boldogságod (bár nem tagadom, hogy nagyon boldog vagyok kapcsolatban) hanem szeresd magad. A többi jönni fog.
2016. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy év még nem a világ vége.. főleg nem 15 évesen... ezt az energiát befektethetnéd akár a jövődbe is, (hogy minnél biztosabb talpakon állj) vagy a barátaidba..:)
2016. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Egy éve nem volt senkije. 15 évesen. Be*arsz rajta.
2016. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En is igy voltam amikor annyi voltam mint te (fel eve:D )

Aztan lett egy baratom. A kapcsolatunk nem volt fenekig tejfel, de azert jo volt. A lenyeg az, hogy rajottem nekem fiuk nelkul meg ebben a korban tokeletes. Pasizni pasizok nyugodt szivvel:) de komolyabb kapcsolat nem szeretnek, majd 20-30 evesen.

2016. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit az utcán látsz azok csak mohó parasztok akik azt hiszik hogy ők most milyen szerelmesek.
2016. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ami késik nem múlik. Ne siesd el a dolgokat. Nekem volt egy barátom még 14 évesen, együtt voltam vele 3 évig aztán megcsalt. Vége lett az egésznek. De most van egy csodálatos párom akire 2 évet vártam! :) Semmi veszekedés,megcsalás ... stb. Szóval csak várj.
2016. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg sohasem volt senkim. Na?
2017. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!