Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak magamnak barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak magamnak barátnőt? 18f

Figyelt kérdés
Itt a nyár vége a sulinak lassan,nem akarom ezt a nyarat is barátnő nélkül tölteni.Teljesen tanácstalan vagyok mivel a környéken csak pár haverom van akikkel bulizni járok de mindig ugyanaz a társaság ugyanazok az emberek.Lány barátaim nincsenek.Hogyan kezdjek el új emberek,csajok felé nyitni? Az hogy buliban vagy akárhol odamegyek leszólítom az nem az én módszerem,próbáltam párszor de csak beégtem.Hogyan találjam meg az igazit?
2016. máj. 23. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7-es pacsi! :D
2016. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vannak itt Borsodiak, vannak itt Pestiek, mindenki menjen el valakivel bandázni. 😁 (Én Pesti vagyok)

(Komolyan) 😁

2016. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát odamenni odamegyek én meg minden de szerintem hülyeség.Mert ahhoz hogy jobb csajokat (én elég válogatós vagyok ami a külsőt illeti) felszedj úgy hogy ne égj be egy leszólítás alatt ahhoz vagy nagyon helyesnek kell lenned vagy kevésbé helyes de nagydumás.Mondjuk én nem mondanám magam annyira helyesnek de teszek magamért.Annyit agyaltunk haverokkal tavaly nyáron hogy majd most odamegyünk de semmi nem lett belőle vagy csak nagyon ritkán de akkor is beégtem :D Nálam közrejátszik az önbizalomhiány.Oké hogy odamegyek hogy szia de ha egy soha nem látott vadidegen csaj (mert a környéken senkit sem ismerek) akkor csak kérdezgetni tudom mint valaki kvízbe,vagy egyszerűen elakad a beszéd és annyi voltam.Szóval mindig úgy érzem hogy leszólításos csajozás az egyetlen kiutam mivel a környéken senkit sem ismerek ez meg túl magas szint nekem hogy így csajozzak.Nem túdom télleg :/ de nagyon hiányzig egy barátnő
2016. máj. 23. 20:34
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémával küzdök :D

19/f- Sz.fehérvár

2016. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!