Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már a csajok mindig ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már a csajok mindig ezt kérdezik, van ilyen lány?

Figyelt kérdés
Egyfolytában azt látom, hogy lehet-e találni normális fiút stb. Na, és normális lány van, aki tudja értékelni, hogy egy srác magabiztos, férfimódjára igyekszik viselkedni és nem egy tömeggyerek? :D 18/f

2016. máj. 23. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van, és a normális lányok olyan fiút keresnek amilyet te is leírtál. :D
2016. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Valamiért a normális lányok mégsem találnak meg. Pedig igyekszem férfiasan kinézni és viselkedni. De azt veszem észre, hogy sok lány nem tudja értékelni. :)
2016. máj. 23. 23:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát annyi lány van a világon, nem lehet hogy végig csak ezeket fogod ki. :D! Biztos találsz majd rendeset is :)

(1. vagyok)

2016. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én volt hogy találtam de vagy ugyan olyan hülye lett vagy esélyem sincs távolsági okok miatt
2016. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van bőven, csak jó helyen kell keresni:D

A mi sulinkban többen is vannak, pl. én is szeretem ha egy fiú tud küzdeni értem, stb:)

16/L

2016. máj. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Rám többször is mondták, hogy végre egy normális lány (a jó értelemben, nem a mai normák szerint :D ) 16/l
2016. máj. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak, csak ezeket a lányokat nem szokták észrevenni a fiúk.

17/L

2016. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak ilyen lányok. Nem mindenkinek jön be, ez a töketlen, "még az én nadrágomnál is szűkebb nadrágot hordó fiúk". Azt tudom értékelni a fiúkban/férfiakban, hogy férfiasak, és nem pálcikák, nőiesek.

18/L

2016. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én értékelem, ha egy fiú nem ilyen pávahajú, bunkó tömeggyerek. De nem igazán értem, mire gondolsz a "férfiasság" alatt, pl. szerintem nagyon cuki, ha egy fiúnak vannak érzéseny pontjai, véleményem szerint ettől nem lesz senki férfiatlan. És szerintem nem kell minden szempontból a férfiasságra vonatkozó sztereotípiákra hajazni, pl "egy férfinak legyen kockahasa", "egy férfinak legyen nullásgéppel lenyírva a haja", "egy férfi soha ne beszéljen az érzelmeiről", mert ezekkel baromira nem értek egyet. De ha nem ezekre érted a férfiasságot, akkor az csak pozitívum lehet nálam. Én kedvelem a normális fiúkat, bár rám sokszor azt mondják, hogy nem vagyok normális, mert színes ruhákba járok, vigyorgok, mint a tejbetök, és nagyon bolondos személy vagyok :D 15/L
2016. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9..nyilvan nem ilyen ferfiassagra gondoltam. Hanem, hogy ambiciózus, határozott es tudja hogyan banjon az emberekkel különösen a nőkkel.
2016. máj. 24. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!