Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már a csajok mindig ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már a csajok mindig ezt kérdezik, van ilyen lány?

Figyelt kérdés
Egyfolytában azt látom, hogy lehet-e találni normális fiút stb. Na, és normális lány van, aki tudja értékelni, hogy egy srác magabiztos, férfimódjára igyekszik viselkedni és nem egy tömeggyerek? :D 18/f

2016. máj. 23. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10: Akkor pozitívum :)
2016. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A többi hölgy válaszolónak üzenem: Maradjatok ilyenek ebben az elrontott világban. Kicsit sem tartom magam esetlennek, és csajokkal sincs gondom, de ők sajnos olyanok is voltak akiket nem lehet komolyan venni. Ennél többre vágyom, de normális lányoknál az utóbbi időben nem volt szerencsém. De jó látni, hogy sok aranyos leányzó van még. :)
2016. máj. 24. 13:08
 13/15 anonim válasza:
Én nem tudom de csak velem van úgy, hogy általában a fiúk vagy úgy inkább mindenki egyszerűen leértékel, mert tudom mit akarok, komoly jövőt és karriert, emellett folyamatosan olvasok, viszont nem vagyok stréber. Általános hangulatom nagyából mindig elüt másokétól. Kirekesztenek , mert nem akarok tömeg gyártmány lenni, és a legjobb, hogy annyira idegesíti őket, hogy letojom , hogy mi a véleményük a hajammal - elég fiús :P- a ruhámmal, a viselkedésemmel, a beszédemmel. Jó az igaz hogy eléggé cinikus humorom van de istenem, nem rakom ki se a seggem se mellem. Nem vagyok egy csúnya jelenség se, de azért nem magasztalnám fel magam az égbe, mondjuk úgy, hogy az átlagosnál egy ici-picit több. És már megbocsáss de nekem nem tűnt fel, hogy a fiúk igazán értékelnék ezt, mármint nem várom el , hogy megértsenek, mert nem hiszek a tizenéves kori "örök" szerelemben. Szeretem a fiú egyéniségeket de könyörgöm jó lenne már találkozni is eggyel..
2016. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ebbben a világban már mi számít normálisnak?

Én egy teljesen átlagos vagyok. Rengeteg "srác" hívott már el ransira. De mindig elutasítom őket. Felénk annyira egyformák már a srácok... mind pávafejű, aki azthiszi magáról, hogy milyen menők, kijárnak cigizni minden szünetben, ellógnak/nem mennek be órákra és sorolhatnám.

Sajnos engem mindig csak az ilyenek találnak meg. Ezért utasítom mindet vissza. Semmi különlegesség nincs bennük.

Most meg tudod minek nenevznek ez miatt? Grófnőnek/Hercegnőcskének/Kisasszonykának. Azért mert nekem nem kell ilyen utánzat.

A srácok a suliban olyan kényesek... már plázaguruk. Komolyan minden pénteken plázában vannak. Szombaton meg "buliban", ahol folyamatosan irogatnak az osztálycsoportba. Egyszerűen más szánalmasak.

És nincs egy rendes pasi se, aki nem pálcika lenne és nem pávahajú.

Szóval hidd el, nekem se fényes annyira ilyen szempontból az életem. De helyette a tanulásra koncentrálok és amúgy se lenne szabadidőm a randizgatásokra a nyelvvizsga meg az érettségire való felkészülés miatt.

Meg amúgy is ráérek még erre.

2016. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen lányok csak az a gond hogy nem lehet olyan könnyen észrevenni ^^
2016. máj. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!