Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mit várnátok el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit várnátok el ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha akad egy alkalom,hogy egy számotokra ismeretlen fiú oda megy hozzátok(esetleg látásbol ismeritek már egymást),akkor mit várnátok el mit csináljon?

Pl.:"hogyan csajozzon"?

Mit mondjon nektek?Hogyan bókoljon?Hogy akarjon ismerkedni?Hogyan nevettessen meg?(már ha szeretsz nevetni:D)

Válaszotokat elöre is köszönöm :)



2016. máj. 26. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs különösebben elvárásom, már annak is nagyon örülök, ha odajön és érdeklődik :) 16/l
2016. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszönjön mutatkozzon be(szerintem elég csak a keresztnevét mondani)utána várja meg míg én is bemutatkozok aztán kezdjen el valamit beszélni..vagy kérdezni(pl. milyen órám lesz) akármit.A lényeg hogy beszéljünk valamit.Ezek után már rámköszönhet és akkor nem az fog lejönni belőle hogy egy idegen rámköszönt.
2016. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne bunkó csajozós szöveggel akarjon normális lányt szerezni magának, hanem természetesen és normálisan. 18/L
2016. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oda fogsz menni hozzá?:D
2016. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak egy általános kérdés volt,kíváncsi voltam a válaszotokra,és köszi a válaszokat :)
2016. máj. 28. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!