Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác, aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MarthaaV kérdése:

Van egy srác, aki tetszik, de nem tudom hogyan kéne kapcsolatba lépnem velel?

Figyelt kérdés

Szóval ez a srác a sulimba jár azaz inkább járt ugyanis most érettségik és nagyon megtetszett nekem. Csak az a baj, hogy nem tudom hogyan beszélhetnék vele. Amíg bejárt a suliba addig mindig őt néztem, mert szinte minden szünetbe kiment az aulába, de csak eddig jutottam. Sokszor volt az, hogy visszanézett rám, de lehet hogy csak véletlenül. Mostanság néha szoktam látni a városban és általában ilyenkor kiszúrjuk egymást, de nem tudom hogy mit kéne csinálnom. Eddig csak azt vártam, hogy hátha odajön, de szerintem ez nem a legjobb technika. XD

16L



2016. máj. 27. 16:05
 1/3 anonim válasza:

Szerintem jelöld be face-en, vagy ha már bejelölted (akkor is ha nem), szerintem írj rá. Ha válaszol, összeismerkedhettek, ha nem akkor bunkó. Ha rá akarsz írni valakire, az könnyebb, és bár nem tudhatod, hogy válaszol-e, mégis jobb mint mondjuk előtte állni és kínosan hallgatni, vagy valami. De ez csak az én véleményem.

Remélem segíthettem. =DD

2016. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha gimnáziumba jársz, akkor sehogy, mert a barát/barátnőszerzés ebben a korban a legnagyobb hátrány. Nem tudsz miatta figyelni sokkal fontosabb dolgokra.

Ha pedig szakközép/szakmunkásba jársz, menj oda hozzá nyugodtan szünetben és beszélgess vele!

2016. máj. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdetnek igen a Facebookos bejelölés. De a legjobb lenne, ha odamennél hozzá.
2016. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!