Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hisz mindent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hisz mindent megteszek?

Figyelt kérdés
Próbálok férfias lenni, magabiztos vagyok, tisztelem a nőket. Könnyen ismerkedem lányokkal, mégsem találok normális hölgyet, aki tudja értékelni, hogy igazi férfi módjára igyekszem viselkedni. Pedig úgy tudom erre vágynak a lányok...

2016. máj. 28. 03:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 18/F :)
2016. máj. 28. 03:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem például nagyon fontos az, hogy eltudjak beszélgetni egy fiúval normálisan barmiről. Az hogy megtudjon nevettetni. A magabiztosságról részemről annyit, jó ha valakinek van önbizalma, de nem gond ha nincsen. Én bírom a félénkebb visszafogottabb fiúkat.

17/L

2016. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én szememben már az első mondatoddal elbuktál. Ne egy idióták által kreált ideállal próbálj meg azonosulni, hanem légy önmagad.
2016. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne "mindent megtenni ". A túl erős próbálkozás meglátszik.
2016. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínű rosszul fogalmaztam. Önmagamat adom, csak udvarias vagyok a lányokkal. Egy szóval nem írtam, hogy ideált követnék, de szerintem van egy elfogadott norma, ami azért jó ha megvan egy fiúban. Mindent megteszeket meg úgy értettem, hogy van amin nem tudok változtatni, de azért kihozom magamból a legtöbbet. Ápoltnak tekintem magam, sportolok stb. Nem gondoltam volna, hogy szóról szóra ki kell fejtenem, hogy ne értsétek félre. :D
2016. máj. 29. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!