Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érjem el, hogy figyeljen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy figyeljen rám a fiú?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy iskolába járok csak ő eggyel fölöttem jár.(Szóval nem osztálytársak vagyunk) Nem régen jött a sulinkba és viszonylag elég csendes, de valamiért nekem nagyon tetszik.Pár napja azt hallottam, hogy lehetséges, hogy neki is tetszem de ezt egyáltalán nem biztos forrásból tudom.Így igazából nem tudom mi van, mert nem nagyon szoktunk beszélgetni mivel kissé zárkózott, ugye.Viszont néha a szünetben szoktam látni hogy engem néz.Nem tudom hogyan csábíthatnám el még jobban, vagy hogy hívhatnám fel magamra a figyelmet, a szemében.Illetve szerintetek mit kéne tennem hogy (már ha tényleg tetszem neki) bátorságot adjak neki?Hogyan tudathatnám vele hogy tetszik nekem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 3. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele,úgy a normális
2016. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha új a suliban és még nem beszéltetek, az tök jó apropó arra, hogy odamenj és meg akard ismerni. üdvözöld újként a suliban, kérdezd meg melyik suliból jött, milyen élmény újnak lenni, mennyire sikerült beilleszkednie, vannak-e már barátai, merre lakik, milyen dolgok érdeklik. aztán találjatok közös érdeklődést, szervezzetek közös programokat.
2016. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pénz
2016. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mivel most jött nemrég lehet higy barátai sincsenek igazán. Szerintem beszélj vele, barátkozzatok össze, és ha tetszessz neki, azt látni fogod.

Nekem is van egy haverom aki nagyon csendes és zárkózott volt, de összebarátkoztunk, és most a legjobb haverok vagyunk.

Ha nincs senki akivel tudna beszélgetni, barátkozni, de te szívesen megismerkedsz vele, az ad neki s egy kis önbizalmat és neked is jó lesz. Hidd el ha te vagy az elsők között, és mellette vagy ha kell, az nagyon sokat számít.

Bárhogy is döntessz, sok szerencsét. :)

2016. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos van már pár haverja és állandóan velük van...
2016. jún. 4. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!