Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy figyeljen rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy figyeljen rám?

Figyelt kérdés
Igaz ez nehéz lesz. Táborba találkoztunk a fiúval. Bunkó stílusa van kicsit de csak akkor ha nagyon ideges amúgy tök jó fej. A helyzet hogy kb. 200 km-re lakik. Csak facebookon tudunk beszélni. Meg nem azt akarom hogy rögtön belém szeressen vagy tetszek neki hanem hogy jót beszélgessünk haverkodjunk össze hogy jövőre a táborba többet tudjunk beszélni.Merek írni neki de mivel nem nagyon ismer szerintem nem is akar beszélgetni. Hogy érjem el hogy rendesnek látszak? Tudom elég hülye kérdés de ha tudtok próbáljatok meg segíteni. Előre is köszi :). (rendes válaszokat kérlek)
2011. júl. 25. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Pl. legyél rendes és add önmagad...:DD
2011. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Vetkőzz le előtte.

Vagy mondd neki, "szeretném, ha szétkúrnál".

Húzd a kezét a nunidhoz.

2011. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki levelet vagy a chaten,kérdezd meg tőle hogyan telnek a napjai,milyen érzés volt újra hazatérni,megy-e még valahová nyaralni stb. Add önmagad és próbálj kedves lenni vele. Ha vevő a veled való beszélgetésre az úgy is látszik majd
2011. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha bunkó, akkor miért akarod, hogy együtt legyetek? Gondolkodj, lesz olyan is, amikor összevesztek, akkor ideges lesz. Ha nem tudja kezelni a helyzetet, akkor tovább is romolhat a dolog...
2011. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó tudom tényleg hülye kérdés... csak nem akarom hogy azt higgye hogy nyomulok.. szegényre sok csaj nyomult már ..
2011. júl. 25. 14:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Az előző kettő választ nem láttam de sajnos a táborba a barátnőim állandóan szekálták és egyszer az egyik bnőm vmit belefújt a hajába és azt hitte én voltam.. megmagyarázni már nem tudtam mert a tanár jött -.-
2011. júl. 25. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Korod?
2011. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
14
2011. aug. 14. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:
hagyd,túl messze laktok,túl kicsi vagy,ne keresd őt,mert mint írtad ideges..:S
2011. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én is pont egy ilyen fiúba vok szerelmes:)

keress egy közös hobbit, ( mint nálam a bicó, meg a gördeszka), és ez vmennyire közelebb hoz egymáshoz titeket, legalább tudtok miről beszélgetni

2011. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!