Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszek soha azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek soha azoknak a férfiaknak akik nekem igen? Az önbizalmam már 0 val egyenlő.21 L

Figyelt kérdés
Szóval nálam nem kezdeményez soha senki... Ezért én néha szoktam, de teljesen finoman jelzem hogy tetszik nekem valaki. És ebből mindig az van hogy az illető elutasít nyíltan! Sőt nem csak hogy kapcsolatot nem akarnak, de még egy éjszakát se vállalnak velem! Borzasztó ilyen rondán élni... Más nők meg a kisujjukat se mozdítják és mégis odáig vannak értük a férfiak, nekik pedig csak válogatni kell közülük. :(
2012. okt. 21. 12:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Előbb saját magaddal legyél jóban. Ha görcsösen, kapaszkodva, mindenféle hiányokat betöltendő akarsz kapcsolódni, akkor el fognak utasítani mindig. Tégy azért, hogy kívánatos legyél.
2012. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Az elég ritka,hogy szinte tálcán kínálod magad és úgy se kellesz nekik.

Akad férfi bőven.Biztos van olyan akinek tetszel csak te nem veszed észre őket.

2012. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos így van :(
2012. okt. 21. 12:15
 4/39 anonim ***** válasza:

Mutatsz képet privátban?Kíváncsi lennék rád.

Legyél csinos magabiztos nő.Építsd vissza az önbizalmad.Ha így állsz hozzá akkor valóban nem lesz senki

2012. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Képet mutathatnál privátban, és őszinte véleményt mondok.

20F

2012. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
50%
"Borzasztó ilyen rondán élni..."- Talán nem a leghelyesebb, szőke herceg pasikat kéne észrevenned, hanem kicsit lejjebb adni az ízlésedből.
2012. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Mert csak a legjóképűbb férfiakat veszed észre, ők pedig megtehetik, h válogatnak.
2012. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy elvárásaim külsőre, nem a legjóképűbbek tetszenek csak. Amúgy igaz hogy még lejjebb kéne adnom, és akkor biztos több sikerem lenne. De nem tudom magam, az ízlésemet hipp hopp megváltoztatni. Aki nem vonz külsőre azt nem tudom kívánni, nem tudok belé szerelmes lenni, ezzel minden ember így van sajnos.
2012. okt. 21. 12:37
 9/39 A kérdező kommentje:
2012. okt. 21. 12:38
 10/39 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van.Nem is kell rögtön.Csak ha valaki kezdeményez.Aki majdnem megfelel az elvárásaidnak,és rendes akkor ne küld el rögtön.Adj neki esélyt
2012. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!