Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó félénk fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó félénk fiu vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

mit tegyek hogy kijussak ebböl az állapotból hogy lazább legyek mert ha tetszik valaki nem merem megmondani de nem is vagyok romantikus érzeles söt sajnos kicsit bunkó is (nem direkt egyszrüen ilyen vagyok sajnos 3s ezt 3szre sem eszem magamon csak mások mondják hogy ez nem volt szép ) de szeretnék már barátnöt egy jó kapcsolatra vágyok hogy tudnék megváltozni ?

16 f


2016. jún. 11. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom ,én se veszem észre sajnos 😣
2016. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ne akarj megváltozni :D Én is bunkó vagyon néha, hogy fel se tűnik (középsuliba jött ez elő nálam..hát igen, a társaság xd) de aki ismer, az tudja, hogy ilyen vagyok, és nem veszi rossz néven. Amúgy teljesen megértelek, én is így vagyok. Aki megismer, és megkedvel, az ezzel együtt fog kedvelni :D

19/L

2016. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell megváltozni. Én is ilyen vagyok. Ha egy lány beléd szeret, és te nem lépsz, akkor előbb-utóbb majd jelezni fogja valamilyen formában.
2016. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!